Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » CBD olajról vagy kenderolajról...

CBD olajról vagy kenderolajról kinek milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés

Én 5%-osat vettem. Mellette szedek antidepresszánst és nyugtatót.


Azért vettem, mert fiatalkorom ellenére már kb. 7db fibroadenoma van mindkét mellemben, 3-at kioperáltak, nem tudni mitől jönnek elő. A másik pedig, egy pszichiáter pánikbetegséget állapított meg nálam, nem akarnak a gyógyszerek használni (bár még nem adtam fel), tele vannak mellékhatásokkal, jobb lenne az olajra áttérni. Illetve különböző szervi tünetekkel voltam már csomó vizsgálaton, minden negatív, így az orvos szomatizációs zavart állapított meg nálam, ami elég ritka és nehezen gyógyítható.


Az érdekelne, hogy kinek milyen betegségre hogyan vált be, kb. mennyi idő alatt hatott, honnan érdemes vásárolni 1 havi adagot.



2019. máj. 21. 20:56
 1/9 Timici_timicike válasza:
22%

Erről az oldalról sokan veszik cannado... megtalálod hamar ;)

Már többen ajánlották ezt.

Lehet kapni Budapesten a Mammutba is ha személyesen akarod megvenni.

Mi vastagbél daganat műtét után kezdtük meg, még csak egy hónapja így nem tudok még véleményt mondani.Kemó helyett használja a családtagom.10%-os van, de gondolom a rák azért agresszívabb betegség, ott az oldalon megmondják hogy használd és mílyent.

2019. máj. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia!Megkérdezhetem,hány éves vagy?Szintén hasonló számú fibroadenomám van,egy műtét két nagyméretűt vettek ki.Szintén fiatal vagyok.Hol olvastál arról,hogy a cbd hatásos volna fibroadenomára?Köszi
2019. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
25 vagyok és már 16 éves korom óta van eleinte egy egy db volt két két év alatt most meg már elég sok van. Neten sok helyen írják hogy jó immunerősítő és jó a rákra. Utóbbi nyilván orvosilag nem elfogadott. Én gondoltam megpróbálom. Sajnos a gyogyszereket nagyon felerősíti.
2019. máj. 29. 00:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Köszi,hogy válaszolsz!Látom,írtad neked sem adtak elfogadható választ arra,mitől alakulhatnak ki,de mondtak valamit,hogy mégis mitől?Nekem mindig azt,hogy nem tudják,alkati dolog,hormonok miatt,de eltérés nincs a hormonjaimban.Te is ilyen vékony testalkatú vagy?Ciklusod rendben?Köszi ha válaszolsz :)
2019. máj. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pont most voltam magánban teljes hormonlaborban és nem volt olyan érték ami a refernciatartományon kivül esett volna. Nekem is mindenhol azt mondják nem tudják mitöl van... szerintem ez kamu. De szerintem a stressz és a legyengült immunrendszer plusz a genetika is segiti a kialakulásukaz. Csak attól félek hogy nehogy egyszer rosszindulatú legyen.
2019. máj. 29. 15:41
 6/9 A kérdező kommentje:
Most elég durván vékony vagyok mert a gyógyszerek mellékhatásaitól nagyon lefogytam. 40kg 170cm... sose voltam több 46 kilónál bármennyit ettem.
2019. máj. 29. 15:43
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

Ha lehet, ne szedjél sok gyógyszert, hiába állapították meg nálad a pánikbetegséget. Párom már több évtizede szedi a sok sz@rt...Tavaly próbálta elhagyni, de nagyon rosszul volt tőle, így kénytelen volt újra szedni. Emellett cigizik (nem sima Malrboro). Egyiket sem ajánlom. Viszont ő nem azért szív, hogy teljesen betépjen tőle, hanem maga a nyugodtság miatt.

Most a CBD-vel próbálkozunk vaporizálva. Már a 2-3. szívás után érezte, hogy nyugodtság jön rá. Most keresünk nagyobb hatóanyag tartalmú olajat, de eddig nem találtunk nagyon...Most megérdeklődöm, hogy sima CBD olajjal lehetne e a vaporizátorba önteni, vagy csak kizárólag az ahhoz való liquid jó hozzá.

Apukám úgyszintén használja a CBD-t. Mostanában nem. Gerincsérvre, infarktusra stb. Ő nem igazán vett észre különbséget, pedig az 1500 mg-ból használt.

Szerintem vaporizálva jobb a hatása, de attól függ mire kell.


Ajánlom figyelmedbe Facebookon a CBD olaj útmutatás (MOKE) csoportot, és annak egy másik csoportját, direkt szorongásra, pánikbetegségre.


[link]


[link]


Illetve , ha van kérdésed azt tőlem is megteheted, szívesen segítek, amiben tudok. :)

2019. szept. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 dajk_75 válasza:
60%

Szia!


Én Crohn betegségre és szorongásra szedem már egy éve.

A Crohn betegségre, ami egy autoimmun betegség szuper jó hatása van. Szinte el sem hittem annyira sokat segített már az első hónapban is. Tök sokat csökkentek a hasi fájdalmaim, pedig gyakorlatilag amióta kiderült ez a betegség, azóta folyamatosan fájt.

Szorongásra is úgyérzem, hogy segít, de szerencsére soha nem jutottam el odáig, hogy gyógyszert kellett volna rá szednem. Mindenesetre durván sokat segített, hogy kellemesebben teljenek a napjaim.


Most olvastam egy tök jó cikket a cbd olaj adagolásáról, ami az elején nekem a legmnagyobb problémát jelentette, mert kb senki sem tudott segíteni benne.


[link]

2020. jan. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Az en rakos csaladtagom hiaba vette meg 18 000 huf-ert a kis iveget,meghalt oriasi szenvedesek kozepette rakban.


En nem ehetem meg,mert liszterzekeny vagyok.


Szerintem egy nagy csalas. Vagy vki vegye at tolem,ha szerinte nem az

2020. febr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!