Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kinek milyen tapasztalatai...

Kinek milyen tapasztalatai vannak a masszázzsal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nyakmasszázsra kellene mennem, de olvastam elég negatív kritikákat is, és kicsit elrettentem tőle. Konkrétan arra lennék kíváncsi, hogy mennyire fáj egy ilyen kezelés és mennyi idő múlva múlik el a masszázs utáni izomláz? Illetve a masszázst el lehet "rontani"? Lehet, hogy tartósan megmarad utána a fájdalom, és a kezelés csak ront a már meglévő helyzeten?

2020. aug. 6. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyógymasszőrt keress! Az első kezelés után 2 napig lesz fájdalmas az izom. Ez csak javíthat a helyzeten és mivel az izmot masszírozzák nem lesz tartós fájdalom. Csak úgy hatásos ha eljársz rendszeresen.
2020. aug. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nagyon jó hatással van a testre lélekre egy masszázs. szeretek masszőrhöz járni. én is az vagyok.
2020. szept. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem tudom, nálam nem szokott fájdalmas lenne... És tornát is szoktam javasolni ami megoldja a gondokat. Persze ha olyanhoz mész, aki az órát lesi és kapkod lehet, hogy fájdalmas lesz dolog.
2020. okt. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!