Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Buteyko légzéstechnikával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A lényege, hogy az emberek legtöbbje túllégzik és ebből sok egészségügyi baj származhat. Aki sokat sóhajtozik, ásít az már Buteykó szerint hiperventillál. Légyszi trollok ne! Valóban kivámcsi lennék esetlef pro és kontra. Nekem magas a vérnyomásom és azt szeretném megpróbálni vele lejebb vinni, hogy ne kelljen gyógyszer.

2020. febr. 13. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem bevált, szerintem segíthet a vérnyomás probléma enyhítésében, de önmagában, más életmódbeli tényezők változtatása nélkül nem valószínű, hogy tökéletesen rendbehozza.(alvás, mozgás, táplálkozás)

Patrick McKeown könyvei most jelentek meg magyarul a témában, azokat ajánlom. Facebookon Lakatos Péter oldalán vagy a Kortalanul csoportban lehet olvasni róla

2022. febr. 9. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!