Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kineziológus: tapasztalatok?

Kineziológus: tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2020. aug. 9. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Ez egy kérdés?
2020. aug. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Kuruzslok mind.
2020. aug. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, kérdés. Hogy aki járt már kineziológusnál, mik a tapasztalatai.


#2: Kuruzslok vagy kuruzslók? Nem mindegy!

2020. aug. 9. 22:07
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Husz eve anyukam is es en is szorongas, panik miatt tobbnel voltunk, akik akkor elismertnek szamitottak. Tobbhavi fizetest rovid uton legomboltak, csinaltuk a gyakorlatokat egy ideig, de korulbelul az egvilagon semmit nem segitett.

Tobb ismerosom eskuszik rajuk. Idegroncsok, ujra es ujra mennek, es semmit nem valtoznak, de ok ebbe kapaszkodnak. En pedig, es anyukam gyogyszert szedunk, es azota ki tudunk menni az utcara, mi tobb, ugy elunk, mint a normalis emberek. Nem egyutt! Csak ugyanolyan alkat vagyunk.

2020. aug. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Nagyon jó tapasztalatok vannak a kineziológiával, sajátok és ismerősök körében is. De nagyon nem mindegy, kihez jár az ember. Minden szakmában vannak kóklerek sajnos. De pl. ha egy fodrász nem jól dolgozik, keresek egy másikat... Itt is ez a jó megoldás. Üdv!
2020. aug. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

10-15 kineziológust (magyart és külföldit) személyesen és/vagy írásban megkérdeztem, hogy vállalja-e a születésem időpontjának meghatározását. nagyjából mind más választ adott, a feladatot SENKI nem vállalta. meggyőződésem, hogy amennyiben a módszer működne, egy gyakorlott kineziológusnak ez a feladat kb. 2 perc lenne.


remélem, segítettem

2023. jan. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mi köze a kineziológusnak a születésed időpontjának meghatározásához?
2023. márc. 15. 14:57
 8/10 anonim ***** válasza:
7-esnek: jól feltett kérdésre izomválasz, sztem ez a kineziológia alapja
2023. márc. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as: izomválasz, igen, megkérdezi, szeretem-e az anyám, én mondom, hogy igen, pedig befeszül a karom. De mi az már, hogy vállalja a születésem időpontjának meghatározásat? Megkérdezi, te szeptember 8-án születtél, mondom, hogy igen, pedig befeszülök, ergo nem???
2023. márc. 25. 20:16
 10/10 anonim ***** válasza:
9-esnek: pontosan
2023. márc. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!