Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kineziológiáról milyen tapaszt...

Kineziológiáról milyen tapasztalatról tudtok beszámolni?

Figyelt kérdés
Lehetőleg saját tapasztalásokra lennék kíváncsi.

2013. febr. 28. 23:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Három kezelés után is immunis maradtam ellene. Tehát eredmény nélküli volt a cécó.
2013. márc. 1. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
Kamu, és még drága is.
2013. márc. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én egy nagyon zűrös időszakon vagyok túl. A munkahelyemen szervezeti átalakítás volt, mely során mindenki felett ott lebegett Damoklész kardja.. Ezt tetézte a lakáshitelem, melyet ettől függetlenül fizetni kell! Teljesen idegroncs voltam, amit a környezetemre is kihatással volt. A legjobb barátom hosszas győzködésére fordultam végül kineziológushoz. Ma már tudom, hogy neki köszönhetem azt, hogy még megvan a munkám és a családom, és nem csúsztam szét teljesen a nehéz időszakba.

Az orvos mellett persze sokat segített a családom támogatása is, anélkül nem ment volna..

2013. márc. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Énis csak pozitívat tudok róla elmondani. Nekem magánéleti problémám volt, féltékenység, nyomozgatás stb, amire majdnem a kapcsolatom ment rá értelmetlenül. Választhattam, hogy pszihológushoz járok el, vagy kineziológushoz. Az utóbbit ajánlották jobban, így belevágtam. És hál' Istennek az életem újra a régi kerékvágásba lendült vissza. :)
2013. márc. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyre jobban fény derül a problémáim mibenlétére és okára, megszűntek a pánikszerű tüneteim, több hónapja nem jelentkezett, pedig volt nagy stressz is. Sokat segített önmagam elfogadásában, így javultak az emberi kapcsolataim, ezzel párhuzamosan segített túllépnem egy komoly csalódáson és beállni elfogadó, szerető üzemmódba. :)


Nagyon nagy dolgokat tapasztalok, csak úgy vagyok vele, ahogy sokan mások: nem vagyok biztos benne, hogy ez most a kineziológiai kezelés miatt van, vagy ezért, azért, amazért, vagy valami másért... Feljegyeztem magamnak párszor az állapotomat, leírtam, hogy mit érzek, mi változott, és visszaolvasva akkor gyakorlatilag a kineziológia volt az egyetlen komolyabb módszer, amit használtam (vagyis jártam kineziológushoz), és a téma, amelyen dolgoztunk, határozottan haladt előre az életemben.


Szóval csak ajánlani tudom. Persze, ha nem jön be, az több dolog miatt is lehet:

1) A kineziológus nem elég felkészült, nem elég tapasztalt, esetleg hanyag.

2) Nem vagy elég nyitott (de ne hidd, hogy valamiféle vak hit és őrület kell ehhez, csak legyél befogadó a módszerrel és a segítővel szemben, illetve a saját benső világoddal szemben)

3) Nem csinálod elég ideje. Nekem sem az első három alkalom alatt jöttek a legnagyobb változások, de jöttek!

4) Nem neked való a módszer. Szerintem van olyan, hogy egyszerűen nem neked találták ki.


Mindenképpen ajánlom, és mostantól komolyabban figyelni fogom a hatását és a sikereimet, hogy minél egyértelműbb képet tudjak kialakítani magamnak és mások számára is.

2013. márc. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
De jó olvasni, hogy használ a kezelés!!!
2013. márc. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha van egy közeli és jó barátod, aki képes őszintén végighallgatni, akkor menjetek el párszor valahova beszélgetni.

Vagy elmész valakihez, aki 5 hét alatt CBA pénztárosból lett kiképezve kineziológussá(konkrét példa) és kifizetsz neki egy zsák pénzt.

2013. márc. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A barát nem helyettesíti a kineziológust (vagy pszichológust adott esetben), és a kineziológus (vagy pszichológus) sem helyettesíti a barátot. Aki tudja, milyen sokat jelentenek a közeli, jó barátok, és milyen sokat tud segíteni az ember problémáin egy ilyen szakember, az tudja, miről beszélek.


Egyébként pedig nem CBA pénztárosból átképzett kineziológushoz kell menni, hanem olyanhoz, aki elhivatott, tapasztalt, érti a dolgát, és tényleg segíteni akar.

2013. márc. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Van ismerősöm aki kineziológus, és ő másfél éve tanulja. Az öt hét alatt kiképzett illető szerintem nem az átlag, hanem a kivétel.
2013. márc. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A tanfolyamokat tekintve viszont csak az 5 hetesek vannak túlnyomó többségben. Persze ha valaki már két éve hümmögve küldi az energiákat és rejkizik óránként 5000 forintért, az is rámondja, hogy már ugyanannyi ideje tanulja. Persze ha egyszer is megvizsgálnák és statisztikát készítenének tevékenységükről, csak pislognának. Perpill soha semmilyen felügyeleti szerv nem ellenőrzi tevékenységüket, soha senkinek nem kell még vizsgázniuk sem energiaküldésből vagy bármiből. Bemondásra megy az egész jó pénzekért.


Igen, hülye vagyok és nincs igazam. Ők allergiát is gyógyítanak, csak valami felsőbb összeesküvés miatt nem veszi át varázstudományukat a hagyományos orvoslás, emiatt csak privátban tudnak dolgozni az országosan több tízmilliárods üzletben. Ébresztő, gondolkodni!

2013. márc. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!