Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan lehet eltüntetni a NEM...

Paulaazanyomitudod kérdése:

Hogyan lehet eltüntetni a NEM mélyre vágott sebeket?

Figyelt kérdés
Pontosan 9 nappal ezelőtt nagyon de nagyon csúnyán összevesztem egy barátommal és dobált engem azzal h dagadt vagyok stb stb, annyira megsértett h nem láttam más lehetőséget, pár szót amit mondod egy tűvel magamba véstem, nem mélyek (olyanok mintha a macska mart volna ki) ,viszont szeretném ha eltűnnének, ugyanis észrevették őket, és elég pipák rám a szüleim, próbálom takargatni de a bokámon lévő dolgokat nem nagyon tudom, valakinek van bármilyen tippje arra, hogy mivel/hogyan tudnám a legkönnyebben eltüntetni őket?! Vagy esetleg eltűnnek majd egy idő után maguktól?

2020. szept. 6. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy eltűnik, vagy nem. A macska karmolás is meg tud látszani sokáig.

Ekkora baromságot meg ne csinálj többet, egy pasi sem ér ennyit. Remélem kidobtad.

2020. szept. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, remélem eltűnik! Egyébként próbálom kerülni, de osztálytársam szóval elég nehéz! De nagyon köszi a választ
2020. szept. 6. 13:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy eltűnnek, fertőtlenítsd és kezeld hámosító krémmel naponta többször. Vegyél fel zoknit, akkor nem látszik.

Az, hogy magad ellen fordulsz soha nem megoldás, pszichológus nem ártana.

2020. szept. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amíg friss a seb, fertőtlenítsd és ha kell, napközben tegyél rá ragtapaszt. A bokádon harisnya, zokni, hosszú nadrág eltakarja. Aloe vera sprayt is fújhatsz rá (dm-ben is lehet kapni), ez gyorsítja a sebgyógyulást.

Ha tényleg nem mély, csak felszíni karcolás, nyom nélkül elmúlhat, vagy max. egy vékony kis csík marad belőle, amit senki sem fog észrevenni. Nekem nagyon sok ilyenem volt, pl. kertészkedés közben egy tüske véresre karcolta a bőröm, macskakarmolás is volt jónéhány, mindegyik szépen begyógyult és teljesen eltűnt. Nekem még a műtéti hegeim is alig látszanak pár év elteltével.

2020. szept. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gyerekek nagyon de nagyon köszönöm a válaszokat! Kaptam egy privát választ h használják egy úgynevezett Cicaplast nevű krémet, szerintem csoda történhetett de egy nap után már alig látszanak a sebeim, hál istennek anyumék is megértették, és segítenek nekem benne!
2020. szept. 7. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!