Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Nyaki érszűkületre / Koszorúér...

Nyaki érszűkületre / Koszorúérszűkületre, milyen ételeket érdemes fogyasztani? (Jelenleg várok a vizsgálatok elvégzésére)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jelenleg ott tartok, hogy hónapok óta vizsgálnak ki, viszont csak most jutottunk oda, hogy végre van orvos aki kimeri jelenteni, hogy ez 90% hogy vagy nyaki vagy koszorúérszűkület lesz, több hónap mire meglesz a koszorúér MR, annyit mondott, hogy étkezzek egészségesen, de nem ez nem túl specifikus. Milyen ételek fogyasztása lehet javasolt szűkület esetén? (Azt olvastam, hogy kevés sóval és cukorral érdemes táplálkozni), illetve, hogy a koleszterin tartalmú ételeket kerülni. Előre is köszi ha lennének még tippeitek. Az orvosom nagyon elfoglalt, szóval ilyennel már nem kérdezném meg.


2020. szept. 8. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A férjemnek nyaki szűkülete van, a koleszterindús étkezést kellene kerülni, de sajnos a kialakult szűkület magától nem javul. Erre akkor se számíts ha répát eszel répával.
2020. szept. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, javulni már nem fog, max a romlást tudod lassítani. Amit ne: zsíros dolgok, disznó, marhahús, gyorskaják, só, cukor. Amit lehet: zöldség, gyümölcs, hal. Persze, hogy a finom kaják egészségtelenek, és az ízetlen szarok az egészségesek.
2020. szept. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi, a halat én eszem én is már csak kb.

Remélem, hogy lesz valami gyógyszeres kezelés, amit erre javasolnak, vagy akár a műtétnek is alávetem magam. De ez még nagyon messze :(

2020. szept. 8. 13:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen tüneteid vannak?
2020. szept. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!