Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Melyik a legjobb hasfogó tea?...

Melyik a legjobb hasfogó tea? Kiegészítő kezelésnek. Nem ettől várom a megoldást csak plusz segítségnek

Figyelt kérdés

2020. szept. 13. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
kamilla, menta, ánizs, fekete tea. mind jó. picit sózd is meg
2020. szept. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. szept. 13. 11:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet. A fekete teában csersav van ami irritáló a gyomornak. Menta úgyszíntén fokozza a savtermelést, kamilla hashajtó és tönkreteszi a bélbolyhokat. Az anizst nem ismerem. Inkabb igyál smecta port vagy vegyél be bolus adtringest. Nagyon kímétesen hat semmi mellékhatása nincs. És tényleg jó hasmenésre.
2020. szept. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azok nem használnak 😔 sárgarépát próbálom most
2020. szept. 13. 12:26
 5/11 A kérdező kommentje:
Meg persze hétfőn az orvost
2020. szept. 13. 12:26
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha a smecta por meg a bolus adtringens nem használ akkor nem tudom mit vársz a répától? :) inkább főtt kruplit egyél meg piritóst és hagyd hogy kijöjjön aminek ki kell.
2020. szept. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
én is amondó vagyok - és lehet, h nem leszek népszerű, meg nem is tudom, hogy fogalmazzam meg szépen -, de hagyd magadat egy kicsit kif*satni. tudom, hogy az nagyon car - szó szerint, meg képletesen is -, de a méreg jobb, ha kijön, mint ha visszatartanád valamilyen hasfogóval. enni most nem kéne - max. tényleg főtt krumpli, pár szem sós ropi, pirítós- , de igyál sokat
2020. szept. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2020. szept. 13. 13:23
 9/11 Grimfox ***** válasza:
A magas csersavtartalmú teák általában hasfogók, de probléma az, hogy a tea eleve folyadék, így nincs ideje felszívódni, túl gyorsan átmegy. Előbb a hasmenést kell megszüntetni. A széntabletta természetes, és nincs mellékhatása, emellett a kórokozók ellen is hat valamennyit. Ezután lehet olyan teát fogyasztani, ami a hasmenés okát szünteti meg. Nem mindegy, hogy vírus, baktérium, idegesség, gyulladás, antibiotikum kezelés utáni hasmenés, vagy szervi elváltozás okozza. Mindegyikre más gyógynövény hat megfelelően. Első lépésként jó lenne tudnod, mi okozza. Ha olyasmi, amit lehet gyógynövénnyel kezelni, akkor csak ki kell választani a megfelelőeket. Ha tudod az okot, szerintem itt lesznek bőven segítőkész emberek, akik javasolnak megfelelő tea alapanyagokat.
2020. szept. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az édeskömény meg a citromfű görcsoldó a feherakác savcsökkentő de én egyiket sem innám ha hasmenésem lenne. Sok sok víz vagy kocka leves a só miatt az jó. Én ezt szoktam amíg kiürülök a haziorvos is azt mondta 15 wcis ne vegyen be semmit. Csak utána.
2020. szept. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!