Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Saját tapasztalatod a kraniosz...

Saját tapasztalatod a kranioszakrális terápiával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kérem, olyanok írjanak, akiknek van személyes tapasztalata a craniosacralis terápiával kapcsolatban! Köszönöm!

2020. szept. 26. 09:23
 1/2 Bogus20 ***** válasza:
Érdekelne engem is mások tapasztalata, leírom az enyémet: Harmadik babámmal vagyok terhes nagyon kicsi korkülönbséggel. az első terhességem végén magas vérnyomással voltak gondjaim, a második terhességem alatt szintén, a végén már elég nagy gyógyszeradagokkal kellett kezelni, plussz a harmadik trimeszterben mankóval tudtam csak járni olyan derékfájdalamim voltak. Szülés előtt mentem először terápiára, de már csak egy alkalomra volt idő akkor, mégis mire szültem már tudtam annyira menni, hogy nem kellett a mankó. A harmadik terhességem alatt a 18. hétben ismét előjöttek a gerincproblémáim, elkezdtem járni cranio-ra, néha vissza-visszajött a derékfájás, de a kezelések után mindig javulást éreztem. Most a harmadik trimeszterben már 3 hetente járok, és semmi bajom a gerincemmel és a vérnyomásom is teljesen jó és már csak kb. 2-3 hét van a szülésig.
2020. nov. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kedves vagy! És kiváló egészséget kívánok nektek! :)
2020. nov. 12. 20:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!