Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Már lábraállni is alig bírok,...

Már lábraállni is alig bírok, spárgánál meghúztam az izmaim szerintem. ötletek? Pls!

Figyelt kérdés

Lábon állni tudok szoval nem szakadás,de csak úgy tudok lejönni az ágyról ha legurulok aztán székbe kapaszkodva felállok,törökülés minden ilyesmi keresztbetett láb,gyaloglás elfelejtve,biciklizni még tudok..=)

Ma és holnap biztos nem jutok el gyógyszertárba.Házi ötletek??

fontoslenne.köszi!


2010. aug. 7. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer felmosás után bespárgáztam a vizes linóleumon a wc-ben a falig. Akkor nem is éreztem semmit, majd másnap elkezdett lágyék tájban fájni. 3. nap már nem tudtam ráállni. Akkora fájdalmaim voltak, hogy az ügyeletre kellett menni. Megröntgenezték,azt mondták, hogy férfi ökölnyi vérömleny keletkezett.Ha nem oszlik el, fel kell nyitni.kb 6 hétig tartott, nem tudtam dolgozni, vezetni, még ha a lábfejemet is rosszul mozditottam, üvöltöttem.Hirtelen mozdulatra üvöltöttem. Egyszer hirtelen léptem a telefonért, percekig fetrengtem a földön orditva. Nem segitett semmi. Aztán 4. hétre el kezdett javulni.Semmit nem tudtak ajánlani az enyhitésére, magamtól algopirint szedtem. Az úgy 3-4 órára enyhitette valamennyire.Volt újabb röntgen, az még mindig mutatta az ömlenyt.Doki szerint ki kell birni. Hát kibirtam, de rémálmomban ne jöjjön elő. Kitartás! Ja valami krémeket kaptam, de az nem ért semmit.csak az eltelt idő. Jobbulást.
2010. aug. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jéézusom!:O

Szuper h pont nyáron:'(.

És neked nem keletkezett vmi fura kis csomo van valami?

mert nekem rögtön a combom végzödésénél két ilyen kis csomocska nött:O aztmondod menjek orvoshoz?

2010. aug. 7. 22:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem ,kivülről nem vettem észre semmit, de elmehetnél orvoshoz, mert ha olyan mértékű, mint az enyém volt, csak rosszabb lesz. Az életviteledből azt veszem ki, hogy nagyon fiatal vagy, igy lehet, hogy megúszod. Én 50 éves vagyok, nő.Képzelheted, hogy mit tett a spárga.Viszont a Kolleganőm kisfia l0 éves, és ugyanigy járt strandon. Neki is hetekig tartott. Majd tájékoztass.
2010. aug. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

fekete nadálytőkrémet vegyél, az legyen mindig otthon, és legközelebb kéznél lesz a segíség

bár én magam szoktam kotyvasztani, sokkal hatásosabb úgy

2010. aug. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát 16 vagyok,viszont hozzávagyok szokva az ilyesféle megpróbáltatásokhoz mert folyamatosan akrobatikával foglalkozom. Csak most valahoy rosszul jött ki a lépés.:D

Amúgy most talán picit jobb mint tegnap,vagy már megszoktam:D Nembaj,majd irok ha van valami érdekes.

köszi a válaszokat.:)

2010. aug. 8. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!