Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Sos oldatot hogyan kell...

Sos oldatot hogyan kell kesziteni? Kisifam ekcemajara neztem egy receptet sos oldat levendula teafa cseppekkel

Figyelt kérdés
2020. okt. 21. 13:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%
Volt annak a gyereknek allergiavizsgalata? Az ekcema sok esetben csak tunet, en is voltam ekcemas, es a tej okozta. Hosszu evekig kuzdottem vele, rettenetesen rossz volt, el nem tudnam kepzelni, hogy az alapbol szaraz, ego, fajo reszre teafaolajat vagy sos lottyot raktam volna. A so es a teafa szarit, oke, hogy fertotlenit, de szarit, es nem hinnem, hogy ez a jo megoldas.
2020. okt. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem külsőleg a szteroidos krémeken kívül csak az almaecet hatott (de szólok, az is csíp egy picit). Ideig-óráig, mert ha a kiváltó okot nem szüntetjük meg, úgyis kijön megint. Sheavajat is kenhetsz a bőrére, ahol száraz. Vannak gyógyteák is, amik jók lehetnek lemosásra, de ezeket én nem próbáltam.

Igaza van az előzőnek, az allergiavizsgálat fontos. Nekem a gluténtól jön ki az ekcémám, a kisfiamnak is volt kicsi korában, ő a tejre volt allergiás. A diétán kívül D-vitamin és probiotikumok is segíthetnek a gyógyulásban. Mi gyógyteákat is ittunk.

Amikor kicsi volt a fiam, fürdetéskor Holt-tengeri fürdősót vagy keserűsót tettem a fürdővizébe, és minimális mennyiségű teafás tusfürdővel mostam meg ott, ahol kellett.

2020. okt. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem is van, a sós víz csípi, biotron lámpázom.
2020. okt. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha néztél receptet, ott nem írta, hogy mi/mennyi kell hozzá?
2020. okt. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!