Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az ezüstkolloid megöli a...

Az ezüstkolloid megöli a koronavírust?

Figyelt kérdés
2020. okt. 24. 14:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Jajjistenem, itt a legújabb ostobaság...???


Az ezüstkolloid legfeljebb a bőrszínedet öli meg!


[link]


[link]

2020. okt. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
Fordítva. A koronavírus öli meg az ezüstkolloidot.
2020. okt. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Egy rosszul sikerült influenzaoltás után vettem a bátorságot és kipróbáltam az ezüstkolloidot. Csak azt sajnálom, hogy nem előbb tettem, sajnos addig én is hittem a barmoknak akik mindenáron le akarnak beszélni róla. A gyógyszeriparnak pedig nagyon nem lenne kifizetődő hogy rájöjjenek tömegesen az emberek, hogy ilyen szer létezése mellett nincs szükségünk oltásokra. És nemcsak az ezüstkolloid ilyen, létezik még egy pár olyan olcsó anyag, mint pl. a nagydózisú intravénás C vitamin, ivermektin, stb. ami végez bármilyen virális támadással csak hát akkor kinek adnák el az oltásokat csecsemőkoruktól fogva??
2020. okt. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
De semmiképp ne otthon kotyvasztott dologban gondolkodjunk, azoknak nem elég kicsi a szemcsemérete és ezért tud lerakódni a szövetekben és előbb utóbb ezüst színben pompáznak az ilyen idióták. A kereskedelmi forgalomban levő kolloidokon feltüntetik a szercseméretet és sűrűséget, nem is kapható olyan ami túl nagyméretű szemcséket tartalmazna egyébként.
2020. okt. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

Na megérkezett a mindenhezISjibbanértő kazánkovács józsi! 😂😂😂😂😂


Persze, direkt eltitkolják h van ez a csodaszer, ami mindenre jó! Meg annak az ellenkezőjére is... 😁😎


Hármaska, igyad csak, hadd működjék a természetes szelekció! Hupikék törpike lesz belőled. 😂😂

2020. okt. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Köszönöm jókívánságaidat idestova úgy számolom 10 éve fogyasztom, megittam jópár litert, és azóta egészen egyszerűen mintha elvágták volna a téli időszakban jellemző szenvedésemet! Egyszerűen nem voltam beteg amire csodaként tekintek!!! Hisz azelőtt minden évebn minimum egyszer, de inkább kétszer küzdöttem meg az influenzajellegű betegséggel és orrcseppfüggő is voltam.
2020. okt. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Grimfox ***** válasza:
77%

Az ezüst kolloid jó, ha pontosan betartod az adagolást. De nem csodaszer. Gyorsíthatja, és könnyítheti a gyógyulást, de nem helyettesíti a diagnózist, rendes orvosi kezelést, és a szükséges óvintézkedéseket.

Alapvetően az arany, és az ezüst is elpusztítja a legtöbb kórokozót. Orvosilag vizsgálták a nemesfémek ilyen hatását. Ugyanakkor ezek nehézfémek, és nem számítanak nyomelemnek, azaz a szervezetnek nincs rájuk szüksége. A felelőtlen, vagy szükségtelen használat felhalmozódást okozhat a szervezetben, ami még nemesfémek esetén sem egészséges.

A kolloidok elsődleges felhasználási módja egyébként is a külsőleg történő alkalmazás.

2020. okt. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Az ezüst-kolloiddal kapcsolatban a baktérium-ölő hatása élő szervezeten kívül igazolt, de az elő szervezeten belüli hatás nem feltétlen valósul meg. Ennek fő oka az, hogy a legtöbb termékben szereplő koncentráció nem képes az antimikrobális hatás kiváltásához szükséges vérszint elérésére. Arról nem is beszélve, hogy a sokat szidott antibiotikumokkal esetleg sokkal hatékonyabban és célzottan lehet irtani a kórokozókat.
2020. okt. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Grimfox ***** válasza:
100%

Ez igaz a baktériumokra, de a vírusokat nem öli meg az antibiotikum. Tulajdonképpen alig van valami, ami a szervezeten belül képes megölni a vírusokat az immunrendszert leszámítva. Sok vírus van, ami elpusztul a nemesfémekkel való érintkezéstől. A kolloid elég limitált ebből a szempontból, mert csak a szájban, és az emésztőszervekben képes komoly hatást kifejteni. A vérbe csak tartós, és nagy mennyiségű alkalmazás esetén jut be annyi, hogy számottevő legyen, de ez már magában egészségügyi kockázatot jelent. A légzőszervekben, és légutakban pedig szinte semmi hatása. Ezért jobb külsőleg alkalmazni.


Igaz, hogy kellenek az antibiotikumok, mert vannak bakteriális betegségek, amik túl veszélyesek, hogy kezeletlenül legyenek hagyva, vagy csak tüneti kezelést kapjanak. Pl. TBC. Nem ezzel van a gond, hanem az antibiotikumok túlhasználatával. Van, amit jobb kifeküdni.

2020. okt. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A baktériumok, gombák szaporodását gátolja. A régi öregek használták a frissen fejt tehéntejbe tettek egy ezüstrudat és nem savanyodott meg.

Állítólag vírusokra is hatással van de semmiképpen sem közvetlenül mivel az ezüstkolloid nem fertőtlenítő szer. Ezt figyelembe kell venni!

Én nem hittem a gyógyhatását csak akkor mikor felfáztam és semmitől sem múlt a szúró vizelési fájdalom. Még az antibiotikumoktól sem, sőt szarabbul lettem tőlük. Egy ilyen 20ppm-as üveggel elkortyolgattam hogy lesz ami lesz ha megdöglök is tőle és néhány nap se kellett elmúlt! Úgyanígy a napokban kapart a torkom, öblögettem és órák múlva már nem is éreztem.

2020. okt. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!