Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az ezüstkolloid megöli a...

Az ezüstkolloid megöli a koronavírust?

Figyelt kérdés
2020. okt. 24. 14:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
34%

10: na ez a tipikus placebo hatás.

Ha nem vettél volna be semmit, akkor is elmúlt volna 2-3 nap alatt - erős valószínűséggel. :)

2020. okt. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is évek óta fogyasztom hébe-hóba. Régebben a huzamos ideig fennálló nőgyógyászati problémámat mlasztotta el, amit orvosok által felírt gyógyszer nem tudott orvosolni. Én is csak pár napig ittam és el is múlt a bajom. Nekem bizony csodaszer. Évek óta nem voltam beteg, pedig sokszor kollégák kidőltek, egymás után kapták el a náthát, influenzát én még csak nem is tusszögtem :) Egy próbát mindenképp megér.
2021. márc. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
11-es ha placebó lenne, akkor az ezustkolloid előtt felvett injekciós kúra is hatott volna, mert nagyon hittem benne, de sajnos semmi hatása se volt, ellenben a kétkedéssel fogyasztott ezustkolloiddal szemben. Nem is vártam tőle sokat, erre meglepetésemre gyorsan hatott.
2021. márc. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!