Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az őszi margitvirágnak milyen...

Az őszi margitvirágnak milyen íze van?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy ez a gyógynövény jó a migrénre. De a bioboltban sajnos nem találtam olyan teát, amiben csak őszi margitvirág lett volna, hanem csak ilyen "fejfájás-migrén teakeveréket", amiben a margitvirágon kívül más gyógynövények is vannak még.


Viszont sajnos egyáltalán nem tudom meginni, mert még ízesítve is borzalmasan keserű. Gondoltam rá, hogy mégis veszek olyan teát, ami kizárólag őszi margitvirágból áll, de nem tudom, hogy vajon nem-e pont amiatt van ilyen keserű íze?


Valaki ivott már ilyen teát? Milyen az íze?



2020. nov. 26. 10:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Voltam már neurlógusnál, nincs semmiféle szervi problémám. Sajnos nálam ez "családi örökség", anyai ágon a felnőtt rokonaim kétharmada is migrénes, egyikünknél sem találtam semmit. Mivel az időjárási frontok hozzák ki, így nagyon védekezni sem lehet ellene.

Az orvos szerint "ezzel együtt kell élni..." hát kösz...

2020. dec. 16. 08:11
 12/12 Salx Narval ***** válasza:
Az időjárás változásai engem is elég komolyan érintenek csak más tünetekkel, én is csak "túlélni próbálom". Próbálj keresni kapszulás növénykivonatokat ha gondjaid vannak az ízzel. Az első válaszadó által említett macskagyökérnek is van kapszulás változata, azt sem fontos teaként inni. A citromfű és levendula tea viszont biztosan ízlene pláne némi ízesítővel, esetleg a fürdővízhez is keverhetőek, akár illóolaj formában is. Hát, jobbulást neked.
2020. dec. 17. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!