Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Praktizáló természetgyógyászt...

Praktizáló természetgyógyászt keresek. Hogyan képezte magát, mióta csinálja, mennyire elégedett a választott szakmájával?

Figyelt kérdés

2020. dec. 19. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
24%

Jelen!

Az ufómagazin cikke és a gyk. magasan képzett ezósai tanítottak

-legalábbis ebben az életemben, hiszen már több száz éve űzöm az ipart a reinkarnációnak hála.

Nagyon elégedett vagyok vele, élvezem, hogy jól meg tudom szedni magam pénzzel azon idiótáknak hála, akik elhiszik a hülyeségeimet,

de annak is nagyon örülök, hogy munkám segítségével még mélyebbre tudom taszítani őket a szellemi sötétség bugyraiba!

2020. dec. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Én a munkámból kifolyólag elég sok TGY-t ismerek.


Többen orvosi, gyógyszerészeti egyetemet végeztek, utána váltottak. Vannak TGY képzések, táborok, kurzusok, konferenciák.


Ahogy én látom, mindegyik elégedett a szakmájával, a természetgyógyászat egy hivatás számukra.


Megkérdezhetem, hogy miért szeretnél TGY lenni? Milyen területen?

2020. dec. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2020. dec. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!