Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mitől fájhat a fejem már 5 napja?

Mitől fájhat a fejem már 5 napja?

Figyelt kérdés
Már 5 napja fáj a fejem konstans. Próbáltam a 2 algopyrint az nem igen ütötte ki, a cataflam, és a rubophen sem igazán ibuprofént nem szedtem be, mert nem igazán szeretem, rosszul érzem magam általában tőle. A vérnyomásom rendben többször is néztem. Rendesen alszok mindig meg van a napi 8 óra. Migrénes fejfájás elleni gyógyszert is vettem be kefalgint 2 szemet egyszerre szintén hatástalan volt. Leginkább tarkótájékon fáj a fejem, vagy jobb oldalt, vagy teljes fejemen. Nyomó fájdalom leginkább, de a koncentrációmat csökkenti, és szédülést is okoz néha meg levertséget. Igazából elveszi egész nap a kedvem mindentől. Ma kipróbáltam 3 algopyrin kinyomja 4-5 óráig teljesen, de utána ugyanolyan intezitással tér vissza. Orvos azt mondta írják vérnyomásnaplót, és írjam le mikor mennyire, és hogy fájt a fejem, és majd utána el tud küldeni kivizságálásra. De egyszerűen semmitől nem akar múlni, nem akarok neki 6-9 algopyrineket bekapkodni hogy addig se fájjon. Valami tipp kéne, vagy ötlet hogy valaki járt e már hasonló cipőben. 21 éves vagyok viszonylag nagy darab, és férfi. A testsúlyom miatt is próbáltam ki a 3 algopyrint hogy hátha úgy hatásosabb.

2021. jan. 26. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Hát nem tudom mi lehet, nekem is szokott 2-3 napig fájni, ami segít a kávé, fájdalomcsillapító és a forró vizes fürdő hajmosas... Attól elmulik mindig.
2021. jan. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Első blikkre a mellékvese kifáradásának tűnik. Készülj fel egy kiadós autoimmun betegségre.
2021. jan. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 Kávét egyáltalán nem iszok már meg ugye a fájdalomcsillapítókba van koffein, de nem hülyeség nekem is szoktak segíteni ezek a pratikák, de hosszútávon nem akarom hogy fenn álljon a baj.
2021. jan. 26. 19:00
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 Utánaolvastam annak amit írtál, van 1-2 tünet ami rám jellemző, de nagyon max 10-20% ban ami azért bármi mást jelenthet. VOltam vérvételen nemrégiben semmi gond nem volt hormonálisan amit írnak is hogy kilenghetnek bizonyos dolgok. Persze nem lehetetlen, de autoimmun betegség azért nem kiskutya egy 5 napos fejfájás után. Ez olyan agydagant feeling lehet amit kiír a google ha rákeresel hogy miért fáj a lábujjkörmöd, de bízok benne hogy nincs igazad azért.
2021. jan. 26. 19:02
 5/11 anonim válasza:
100%

Szia! Ugyan ez van pont velem is. 5-6 napja fáj már

Gyógyszer pár órára megszünteti valamennyire... nekem még a bal szemem is fáj elég rendesen

Kiszarad nagyon hamar

Meg ugye nem tudom szoktal e jatszani vagy csak ugy ulni gep elott

Olyankor par ora utan elkezd fajni szepen es kibirhatatlan lesz egesz nap

Lehet a nyakadat erolteted vagy a szemed


Ha barmi rosszabbra fordul vagy jobb lesz (elmulik) akkor szoljal mar mert en mar kivagyok

2021. jan. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Amire általában senki sem gondol ilyenkor, az a légszennyezés és az EMF. A legszennyezes.hu-n megnézheted, hogy a lakóhelyeden milyen a levegő minősége. Az EMF ügyében nézz körül, milyen sugárzások érhetnek. Pl. építettek-e a közeletekbe egy új átjátszótornyot, vagy (főleg éjszaka) van-e a közeledben valamilyen kütyü, pl. mobiltelefon, wifi-s eszköz, TV, laptop, a kezeden okosóra. Érdemes ezeket éjszakára kikapcsolni, és/vagy elvinni a lakás túlsó végébe.
2021. jan. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Itt viszonylag az oldal szerint korrekt a levegő minősége, és sose voltam érzékeny az ilyen háztartási dolgokra nincs is feltétlen közelembe se a router, se bármilyen elektorinkai cucc éjszaka. De valami olyan szinten már kikészít ez, és félek hogy nem múlik el egy hamar.
2021. jan. 27. 12:37
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Rendben. Még egy dolog eszembe jutott: nekem többször fájt már a fejem azért, mert alig ittam egész nap. Pár pohár víztől el is múlt. Bár ennek lehet köze a vérnyomáshoz is, nekem mindig alacsony.
2021. jan. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
fordulj orvoshoz, utaljon be, van erre specifikus szakértő.
2021. febr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azóta elmúlt 7 napig tartott a fejfájás, de remélem nem jön elő újra.Vérnyomáscsökkentőt írt ki a doki, de 130-140 es vérnyomással úgy hogy túlsúlyos vagyok eszembe se volt hogy szedjem igazából. Köszönöm a tanácsokat mindenkinek.
2021. febr. 13. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!