Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Elvan dugulva az orrom mit...

Elvan dugulva az orrom mit tegyek?

Figyelt kérdés
orr cseppet már próbáltam nagyon keveset használt csak amikor ittam teát a gőztől mintha jobb lett volna de csak egy kis időre. Segítsetek milyen megoldások vannak még?

2021. márc. 9. 01:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam ilyenkor csinálni, hogy a zuhanyrózsából enyhén forró vizet engedek ki és az orrom felé tartom. Remekül ki tudja öblíteni az orrüreget és nem fogsz sérülni se tőle.
2021. márc. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Ha mentolosat szopogatsz nem segít? Mondjuk az airwaves rágónak van az extra mentolos változata. Nekem minden esetben beválik
2021. márc. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Szagulj pinát!
2021. márc. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
😂😂😂😂
2021. márc. 9. 02:05
 5/5 Grimfox ***** válasza:
Tormaecetbe kell szagolni. Ez annyi, hogy szimplán friss tormát raksz meghámozva, darabokra vágva ecetbe. Egy-két szippantás után nagyon durván megered az orrod, és ki tudod fújni. Ezen kívül maximum annyit lehet tenni, hogy orvosnál kideríted, mitől van eldugulva az orrod, és kikúrálod magad belőle. Akkor nem fog újra eldugulni.
2021. márc. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!