Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mennyire bízol egy kineziológu...

Mennyire bízol egy kineziológusban/termeszetgyógyászban?

Figyelt kérdés
Meddőségi problémám van, és ajánlották őket. Eddig akiket ismertem, amolyan bort iszik vizet prédikál típusok voltak. Egyik egy hotelben wellness vezető volt, minden alkalmazottját kikezdte, amolyan fellengző stílusban beszélt velük és mindenkiről jelentett a felső vezetésnek. De sokszor hívott spirituális embereket, kineziológusokat a hotelbe, és senki nem szólt neki hogy egy verszivo büdös banya. A másik akit ismerek, hasonlóan beszél, és úgy tűnik mindenki utálja ott ahol dolgozik. Ezen kívül még kettőt ismertem, termeszetgyógyászok, ők is szörnyű emberek a valós munkahelyükön. Véleményeket, tapasztalatokat várok. Köszönöm szépen

2021. márc. 28. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Hogy rendes emberek vagy sem, az változó. Ami jobban zavar, ha tudományosan nem bizonyított, hogy működik, amit csinálnak.
2021. márc. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Az, hogy valaki milyen EMBER meg milyen SZAKEMBER egyáltalán nem függ össsze!

Ne azt nézd, mit mondanak róluk, meg milyen pletykákat lehet hallani, hanem hogy akiket kezelt, azon mit mondanak a szakmai tudásáról.

2021. márc. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem én hogy megánember és szakember, de. Hogy ad nekem pozitív energiákat, ha belül a velejéig romlott? Nem az lenne a lényeg, hogy jó kisugárzása legyen, sőt jó ember legyen?
2021. márc. 28. 19:43
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
NEM, nem a "kisugárzás" meg a "pozitív energia" a lényeg, hanem a tudás! A többi csak humbug, meg babona, a fontos az, amit tesz. Nem varázslóról van szó, hanem egy gyógyításra specializálódott szakemberröl.
2021. márc. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy például csináltak olyat is, hogy a fájó testrészt energiával gyógyítják. Egy jelenleg kineziológusnak tanuló ismerősöm meséli a tanfolyama részleteit. Itt kezdtem el gondolkodni, hogy mégis milyen energiával? Amúgy, kedves utolsó, kicsit nehezen hiszem el, amit írsz. Még egy orvosnak is fontos, hogy jó magánember legyen, az már más kérdés, hogy sajnos nem azok többnyire.
2021. márc. 29. 09:05
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Én azokban a természetgyógyászokban bízom leginkább, akik az akadémikus orvoslást hagyták ott, mert megunták, hogy valódi gyógyítás helyett csak tüneteket kezelnek.
2021. ápr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 gublug ***** válasza:
100%

6-osnak igaza van! A nyugati orvoslás csak tüneteket kezel az OK helyett. Így adják el a sok gyógyszert.


Energiával nem csak kineziológus gyógyít. Nagyon nagyon sok hagyományvonal van. És nem találgatni kell, hogy milyen energiával gyógyít, hanem meg kell kérdezni!!!


Az, hogy egy orvos vagy természetgyógyász milyen magánemberként, ahhoz semmi közöd.

De a természetgyógyászokra vonatkozó szabályok kijelentik, hogy a t.gy.-nek foglalkoznia kell magával, időt kell szánnia magára és szinten kell tartsa magát minimum, illetve fejlessze magát ha van rá lehetősége. Az más kérdés, ha nem tartják be.

Nem gondolom, hogy termszetgyógyász lehet "velejéig romlott" ahogy írod.

Én ismertem olyat aki kiváló szakember volt és rengeteg emberen segített, és mindenki hálás volt neki... amíg ő maga pedig depressziós volt. De amikor dolgozott ez nem látszott rajta.

2021. máj. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát...az első akivel találkoztam, meggyanúsította a munkatársait, hogy lopnak, csak azért hogy kapjon kamerákat a wellness részlegének és azt otthonról is nézegethesse majd. nagy botrány volt, de addigra már mindenki tudta hogy milyen.

Ugyanitt a hotel igazgatónője, ennek a barátnője, kikészítette az asszisztensét, nevetve mesélte el, hogy olyan csúnyán bánt vele, hogy a csaj pár hétre bekerült egy elmegyógyintézetbe.

Ezek 'praktizálnak' mint kineziologusok, Facebook oldaluk is van. Azóta találkoztam egy másik nővel, de mivel a munkába mindenki utálja, hát nincs sok bizalma felé.

Van ahol különbséget kell tenni szakma és magán ember között,de itt úgy érzem hogy képmutatás lenne...

2021. máj. 22. 21:29
 9/10 gublug ***** válasza:

Rendben. A te tapasztalatod ilyen. Sajnálom,

hogy ilyenekkel találkoztál.

Minden szakmában vannak kellemetlen alakok.

Pénzügyi ember ugyanúgy átvághat téged,

mint az autószerelő, stb.

2021. máj. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha komoly természetgyogyaszrol van szó mint pl a füves Gyuri bácsi Bükkszentkereszti vagy akinek jó híre van és végzett szakember akkor igen.....
2021. dec. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!