Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Naturland "máj egészsége tea"...

Naturland "máj egészsége tea" vagy "májvédő tea" a hatásosabb? Egyáltalán mi a különbség?

Figyelt kérdés
Valakinek, aki próbálta, van személyes tapasztalata? (Látom a leírásukban, milyen gyógynövényeket tartalmaznak, csak nekem az nem sokat mond, ezért inkább tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy milyen hatásúak.)

2021. márc. 30. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mire akarja használni az ember. A máriatövis mag pl májvédő, regeneráló hatású. Bár jobb ledarálni a magokat forrázás előtt. Az akkor jó ha valaki olyan droggal (pl nagy dózisú szerecsendió) üti ki magát ami súlyosan leterheli a májat. Ilyenkor a mária tövis mag segít a májnak a mérgek lebontásában, és így több toxikus cuccot meg lehet enni problémák nélkül.
2021. márc. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Naturland teák amúgy nem valami erősek. Nem kell tőlük csodát várni. Jobb az ilyen teákat egyénileg elkészíteni, nagyobb dózisban.
2021. márc. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Grimfox ***** válasza:
Szerintem a máj egészsége tea amolyan megelőző keverék lehet, a májvédő tea viszont olyan esetekben fogyasztandó, amikor tényleges terhelés éri a májat, például gyógyszeres kezelés során. Ez csak tipp, mert nem láttam az összetevőket, de így tűnik logikusnak.
2021. márc. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!