Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a véleményetek a Healy bio...

Mi a véleményetek a Healy bio rezonancia frekvenciás készülékről?


2021. ápr. 3. 20:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
6%

Kérdező, te mínuszolsz...????


Ha meg eldöntötted, hogy ez a tuti cucc, és megveszed, akkor miért írtad ki a kérdést egyáltalán...?????

2021. ápr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Rendben, látom egyeseknek nem sikerült értelmezni a kérésemet. Engen nem a "mindegyik meg ehhez hasonló meg ilyen" készülékek érdekelnek hanem konkrétan a healy.
2021. ápr. 8. 11:10
 13/19 anonim ***** válasza:
31%
De hát megkaptad a konkrét választ, hogy 100% kamu!
2021. ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%
4. Nekem van egy másik fajta jóval egyszerűbb és olcsóbb készülékem (zapper) ami határozottan müködik, többszörösen bizonyított. De ez a kvantum szenzor duma egy kicsit bullshitnek tűnik számomra, plusz a készülék ára is el van szállva. Az MLM rendszer amin keresztül értékesítik sem túl bizalomgerjesztő... Ha mondjuk 300 euró alatt lenne bevállalnám az esetleges buktát de 1-2 ezer euró már túl sok. Ez a véleményem. Egyébként, a youtubon elég jó vélemények vannak róla de lehet hogy csak marketing duma az egész.
2021. ápr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

14: marketing...


A neten lévő "felhasználói vélemények" nagyrészét kezdő marketinges tanoncok írják.... MArhára nem valódi vélemények.

2021. ápr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg ezt a csatornát és megérted mekkora kamu: https://www.youtube.com/c/AiXtech/videos
2021. ápr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

#16: egy német fogyasztóvédelmi műsorban is volt egy állati jó kísérlet.... Valami olyan rezonanciás vagy mittoménmi készülékkel, ami állítólag mindenfélét megállapít az illető egészségügyi állapotáról.


A fizikus srác az érzékelőkre egy-egy darab Leberkäse-t (kb. párizsi, húskenyér) tett, és arra is kidobott valami eredményt a gép. :-D :-D :-D


De amúgy bebizonyosodott, hogy totál random számokat dob ki, mert nem volt adatforgalom az érzékelő és a "csodagép" között. :_))))))

2021. ápr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Szia , Én voltam hasonló felmérésen kezelésen. Nem mondtam el a nőnek semmilyen fizikai problémámat a gép mégis pontosan kiadta hogy melyik testrészeim fájhatnak és milyen okuk van. A kezelést követően valóban jól éreztem magam és úgy éreztem feltöltött . Szerintem kizárólag ettől gyógyulást nem lehet várni, viszont hozzájárul kicsit abban, hogy jobban feltárjuk a betegségeknek akár a lelki okait.
2022. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát a villamosságtan tanáromnak a véleménye,ha hiszel benne,akkor használ.Hasonló indukciót kapsz pl villamostávkábel alatt állva pl villamosmegállóban.
2022. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!