Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen CBD olajat érdemes venni?

Milyen CBD olajat érdemes venni?

Figyelt kérdés

Teljesen kezdő vagyok a témában, szeretnék többet megtudni a CBD olajról.

Milyen márkából, hány %-os CBD tartalommal érdemes kezdeni? Mire érdemes figyelni a szedése közben, ti milyen pozitív/negatív hatásokat vettetek észre magatokon?

Honnan érdemes rendelni, melyek a megbízható értékesítők Magyarországon?


Elsősorban az alvásomon szeretnék javítani és az állandó idegeskedésemet a semmin, kicsit visszafogni.Ehhez melyik típus vagy termék lenne a megfelelőbb?



2021. ápr. 22. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Vettem 20ezerért anyámnak.

Azt mondja semmit nem használ

2021. máj. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En vettem , majdnem 30 ezer Ft volt.

Aludni még rosszabbul tudtam tőle. Csak akkor altat ha teljesen egészséges vagy. Anyámat pl kiütötte, de neki semmi baja . En idegösszeomlást kaptam tavaly nyáron , azóta nem tudok aludni. Ha komoly alvaszavarod van sajnos csak kidobott pénz.

2021. jún. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

CBD termékekből csak bevizsgáltat szabad venni, erről az Orvosikannabisz.com weboldalon lehet részletesebben tájékozódni. Hazánban csak 3-4 CBD termék bevizsgált, közülük szerintem a legjobb minőségű au USA Medical olajai:

[link]

2022. febr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Semmilyet. Tólértékelt, drága vacak.
2022. ápr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!