Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Csalankiutesre valami modszer?...

Csalankiutesre valami modszer? illetve ez mikorra mulhat el?

Figyelt kérdés

fogalmam sincs mitol, ugyan azokat az eteleket eszem mint mindig. mososzer, tusfurdo, parfum stb mind ugyan azok amiket mar evek ota hasznalok.

3 napja viszont valami miatt tiszta csalankiutes lettem. rettentoen viszket. az ujjaimat mar alig erzem annyira be vannak dagadva, es elegge fajnak is. kaptam egy injekciot, illetve egy kremet es ket gyogyszert de hat nemtudom, nem vettem eszre semmi valtozast. epp ellenkezoleg.

valaki tudna valami modszert ha nem is az eltuntetesre akkor enyhitesre? illetve mikorra varhato hogy elmulik?:/


2021. máj. 19. 21:48
 1/1 gublug ***** válasza:
27%

A csalánkiütés csalántól van. Neked nem csalánkiütésed van, csak csalánkiütés szerű.


Akkor tudnánk, hogy mikor múlik el, ha tudnánk a diagnózist és akkor statisztika alapján lehetne mondani egy számot. Amíg nem tudni PONTOSAN mi a hézag nálad, addig te sem gondolod komolyan, hogy lehet rá valamit mondani?

Kiütés 100 féle dologtól lehet.

2021. máj. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!