Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Rhinolight fényterápiára...

Rhinolight fényterápiára járt-e közületek valaki? Mennyire volt hasznos? Milyen drága a kezelés?

Figyelt kérdés
Kismama vagyok, sok lehetőségem nincs az allergia kezelésére, ezért szeretném kipróbálni, ha tényleg érdemes.
2010. aug. 25. 20:42
 1/2 anonim válasza:
Én 2 évvel ezelőtt voltam, azt hiszem, akkor 8000 forint volt egy alkalom, és 6-7-szer kellett mennem, mindig néhány percre. Nekem nagyon hasznos volt, semmi tünetem nem volt abban az évben. Állítólag következő évben már kevesebb alkalom is elég, míg 2-3 év után már nincs is rá szükség. Sajnos ezt nem tapasztaltam meg, mert következő évben nem álltam túl jól anyagilag. Múlt nyáron kismamaként szerencsére alig jelentkezett az allergiám, és most sem vagyok olyan rosszul, mint régebben, így azóta sem voltam újra, de nekem nagyon hasznos volt annak idején, csak ajánlani tudom.
2010. aug. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Már teljesen ki vagyok borulva, nem tudtam aludni sem az éjjel, annyira elborította a fejemet az allergia.
2010. aug. 26. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!