Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mivel növelhetem egy picit a...

Mivel növelhetem egy picit a mellem méretét? Mindenféle drága kezelés nélkül?

Figyelt kérdés
Köszönöm azoknak válaszait akik kedvesen elmondják véleményüket amennyiben csak durva és nem a kérdésemre irányuló célzásokkal illetnél akkor tegyél egy szívességet ne válaszolj! Köszönettel
2009. dec. 10. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát elvileg Nincs ilyen mód amivel növlni lehetne. Alkati kérdés az egész. A fogamzásgátlo tabletta Segit sokanak de persze azt nem a Mell növekedése miatt szedik. Amugy Nincs semmi bevált módszer.
2009. dec. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. dec. 10. 16:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Én megfigyeltem, hogy ha hízok, akkor a mellem is nő, de msot fogytam...vizsgaidőszak jön, úgyhogy még fogok is. Szeretnék meghízni, hátha nőne még a mellem, ha nem, akkor megműttetem, akárki akármit mond, én igy nem tudom elfogadni magam, hogy mindenki beszól, hogy neki mekkora melle van az enyémhez képest...

Próbálj meg hízni egy kicsit, hátha segít.Együtt érzek veled..

2009. dec. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!