Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Egy néninek ma az üzletben...

Egy néninek ma az üzletben ajánlottam Gingko Biloba gyógynövény eredetű gyógytabit! Ugye nem lesz baja tőle?

Figyelt kérdés
De emlitette hogy a gyenge vérerekre szed vmit, ugye ez nem árthat neki még mellé?! Mert a kolléganőm azt állitja ez már tuladagolás, de vsizont amit ajánlottam neki ez gyenge összetételű gyógynövényes vmi! Sztetek baj ha ajánlottam neki, h. szedhesse nyugodtan?! Vagy vmi baja lesz tőle? Remélem hogy nem! Nagyon ideges lettem!
2008. dec. 9. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, nem lesz tőle baja!
2008. dec. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nagyon jó,hogy ajánlottad neki,mert a bilobil már sok idős egyénnek segített!
2008. dec. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem baj,jo lessz az emlekezö kepessege!
2009. febr. 5. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
hát én a helyedben nem venném ilyen félvállról a dolgokat... a nagymamám ETTŐL HALT MEG!!!
2010. febr. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnáloma mamádat, de a nénit azóta többször is láttam, él és virul!!!!!
2010. febr. 14. 12:07
 6/7 anonim ***** válasza:
ha él és virul, akkor minden rendben:)
2010. júl. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 1Roberto1 válasza:
Te miröl beszélsz ginko bilobátol csak úgy lehet meghalni ha túl sokat veszel be egy nap abból keveset kell nem sokat ez szabály mindent szinten kell tartani ha valamit eltúlzol akkor baj lesz belőle ... logikus ember
2013. ápr. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!