Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az a hír kering a neten, hogy...

Az a hír kering a neten, hogy áprilistól az EU betiltja a gyógynövény alapú termékeket, ti hallottatok erről?

Figyelt kérdés
Állítólag valami petíciót kell aláírni! Évek óta nem szedtem be gyógyszert, csak természetessel gyógyítom magam, gyógyteával meg táplálékkiegészítőkkel, most majd mi lesz??? Igaz lehet ez a hír?
2011. febr. 1. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nagy hülyeség. Írj már egy linket hogy honnan van ez?
2011. febr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ezt kaptam körlevélben:


Kedves Biocentrum !


Tegnap ígértem, hogy átküldöm a gyógynövényekről szóló újabb EU-s szabályozás rossz hírét

...remélem nem lesz igaz !

A határidő rövid, 2011 április amitől beakarják vezetni, tiltakozni kell ellene !

Az idézet egy angliai tiltakozó kampány szövege, Heidi Stevenson természetgyógyász aláírásokat gyüjt itt:


www.gopetition.com/petition/39757.html - már több mint 49 ezer aláírás van !


De több, mint 1 millió kell !


a levél végén van az eredeti angol szöveg

2011. febr. 1. 21:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyik legnagyobb gyógynövény alapú termékeket gyártó cég képviselője vagyok.Ha ez így lenne,akkor tudnánk róla.Ez hülyeség.
2011. febr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nos igen, már a híradóban is kellett volna hallanunk róla. De hál' Istennek ez csak egy kacsa.
2011. febr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt a hivatkozott EU direktíva:

[link]


Betiltásról szó sincs benne.

2011. febr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Huron válasza:

A-a...

Nem kell megijedni! Ugyanis,

CSUPAN a patikak polcairol kerulnek le ezek, a patikaban arusitott gogynoveny cuccok! Patika az ovege Big Pharma szovetsege.

Ettol a kulonbozo mas helyen es modban forgalmazott alapanyagu termekekhez semmi koze. Zold boltok (kisker), vagy MLM-ben forgalmazott (nagyker) vilagcegek nem tartoznak ide bele.

Csak a gyogyszertarakba. Ez az MLMnek es a zold bio boltoknak kedvezhet! :) Urom az oromben, hehe

Bar teny, az EU sokmindent betiltott mar FALSE alapon! Durvabb, mint Amerika!

2011. ápr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!