Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Svédkeserű,Béres csepp vagy...

Svédkeserű,Béres csepp vagy Propolisz?Melyik a legjobb csepp formátumú immunerősítő?

Figyelt kérdés

2021. aug. 17. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Béresre egy szavazat. Svédből nehéz jót találni.
2021. aug. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

A Béres cseppben nincs alkohol, a szervezet számára fontos nyomelemeket tartalmaz, de mellé kell szedni a C vitamint.

A svédcsepp és a propolisz csepp, ha jól emlékszem alkoholos, így nem biztos, hogy mondjuk kiváló, ha valaki nem bírja, marja a gyomrát, stb... Ha bírod a mézet, nem vagy rá allergiás, akkor érdemes tisztán fogyasztani. De egyéni érzékenység kérdése mindegyik szedése. Én eüsként azt tanácsolom, próbáld ki, melyik válik be hosszútávon. Persze ne egyszerre próbáld ki. Nekem is adtak már drága "csodaszert" a második tabletta után a refluxtól iszonyatosan szenvedtem. Azonnal abba is hagytam, így a gyomorpanaszok is egyből lecsökkentek. Eddig 1 olyan teát sikerült találnom, ami bevált, de ez most nem a reklám helye, és a kérdésed sem erre vonatkozik. 😀

2021. aug. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!