Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Természetes immunerősítők?

Természetes immunerősítők?

Figyelt kérdés
Milyen természetes módok vannak az állóképességem növelésére,immunerősítésre?Nektek mi vált be?Hagymát eszem,azt jónak tartom.
2011. febr. 5. 02:34
 1/10 anonim ***** válasza:
mindenesetre csak természeteset és nem pedig gyogyszerfüggő immunerősitőt szedj
2011. febr. 5. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az igazi es legtermeszeteebb,szerintem leghatasosabb immunerosito a jo kedely! probalj mindig optimista lenni,nevess sokat,es minden rossz dolognak keresd a jooldalat,hidd el van meg ha neha ugy tunik is hogy nincs! en pl. ha szomoru vagyok ,1-2 nap mulva folyik az orrom. az oromhormonok erositik legjobban az immunrendszert!
2011. febr. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindkét választ:-)

Ha tudtok még,írjatok konkrétat is!:-)

De ezeknek is örültem:-)A nevetés tényleg jó

2011. febr. 5. 22:43
 4/10 anonim ***** válasza:
a magas C vitamin tartalmu etelek is erositik az immunrendszert.pl.a savanyu kaposzta,zoldpaprika,petrezselyem
2011. febr. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A svéd csepp mindenre jó, még immunerősítésre is, próbáld ki. így hivatalosan is "alkoholizálhat" az ember! én szeretem.
2011. febr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a grapefruitmagcsepp (keserű féle) 100%-os narancslével + ezüst kolloid (jó fajta, minél kisebb szemcsenagysággal) + C-vitamin (por alakú, vízben feloldva, gyógyszertárban kapható) + echinacea csepp négyesfogatra esküszöm, hozzá orvosi citromfű tea, na ha ezeket eszed betegség esetén, nincs az a baci vagy vírus, ami sokáig kibírja. Megelőzésképp meg influenzás emberek között is kisebb eséllyel kapod el. Emellett nevetés, jókedv, és TESTMOZGÁS! Min. napi fél óra, bármilyen is legyen az, kicsit melegedj ki tőle. Ennyi.:)
2011. febr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

* javítás:

"Ha megelőzésképp szeded, még influenzás emberek között is kevésbé leszel beteg." Bocs:)

2011. febr. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
dr Lenkei multivitamin, C-vitaminok,.....
2011. febr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
baobab
2011. febr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Francia tengerparti fenyő, kékszőlő
2011. febr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!