Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » CBD olajat szeretnék venni,...

CBD olajat szeretnék venni, akár olyat is, aminek van valamennyi THC tartalma. Pesten hol és milyet vegyek? Krónikus fájdalmam van. Soha nem szedtem sem ilyet, sem hasonlót.

Figyelt kérdés
Köszönöm.
2021. szept. 22. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a THC illegális Magyarországon, ilyet nem fogsz találni.
2021. szept. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0.2% Thc tartalmúak lehetnek legfeljebb az itthon kapható cbd olajak. Vigyázz, mert sok a hamisítvány, mlmre épülő olaj. Szintén krónikus betegségre 18 éves korom óta én a Medihempet szedem. Nem olcsó, de minőségi.:) 21L
2021. szept. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 ThodEE GoD ***** válasza:

[link]


Természetesen THC mentes, sajnos mostanában a kapszulák nem elérhetőek, de olajat sikerült rendelnem :)

2021. szept. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, Legálisan is árusítható biz. menny. THC-s termék, ezek szerint 0,2% max legális. Sajna nem tudom, hol árulnak hamisítványt, honnan ismerem fel, hogy nem az. Hol veszed ezt a Medihempet? 21L nem tudom mit jelent. Gondolom nem liter, mert az soknak tűnik. Segítenél, milyen %-ban és üzletben gondolkodjam? Köszönöm előre is.
2021. szept. 22. 21:42
 5/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, azt nem írtam, csak kapszulás megoldás nem jön számításba, minden más igen.
2021. szept. 22. 21:43
 6/11 A kérdező kommentje:
Az usamedical-on belül melyiket ajánlod? Köszönöm.
2021. szept. 22. 21:44
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez is jó lehet? [link]
2021. szept. 22. 21:48
 8/11 anonim ***** válasza:

21 éves lány vagyok bár igazából csak a kor ami számít, hogy lásd én 3 éve szedem és kitartok mellette.

Már nem vagyok pesti de anno én a Mammutban vettem a kínai étterem felé van egy kis bolt, mostmár a neten rendelem.

Ajánlom Facebookon a MOKE csoportokat ott leírnak elég sok mindent. Magyar orvosi kannabisz egyesület. Akár googleba is írhatod.:)

2021. szept. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mi a neve, kiszerelése, %-ka, amit veszel, igaz, már nem a Mammutban? Köszönöm neked is az infót! Megnézem.
2021. szept. 22. 21:59
 10/11 A kérdező kommentje:
Annyiféle van és annyi üzletben, hogy elvesztem az információkban. Egyelőre nem tudom, melyikkel kezdjem, hol vegyem.
2021. szept. 22. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!