Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mik a tapasztalatok a Johnson...

Mik a tapasztalatok a Johnson & Johnson vakcinával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nagyon sokaig nem akartam felvenni az oltast, most sem igazan de elegem van a korlatozasokbol meg a kinlodasbol.

Gondolkoztam hogy letudjam az egyoltásos Johnson & Johnsonnal, esetleg még a kínain gondolkozok. Mik a tapasztalatok?

21f



2021. nov. 9. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, egyik sem ér valami sokat. (Persze, a te dolgod.)

Rokonaim elfogadták a kínait, aztán amikor lehetett 3. oltást kérni, mérettek ellenanyagszintet, és nem volt nekik:(

A Johnson & Johnson egy fél Szputnyik, és hivatalosan is messze a legkisebb a hatékonysága.

Persze, ha csak a papír miatt kell, akkor adasd az egyadagosat. (Azt több helyen is elfogadják külföldön, mint a kínait.)

2021. nov. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazából a papír miatt kellene főként, a kínait tudom hogy gyenge de mivel az hagyományos inaktivált, abban jobban bízok mint az mRNS vakcinakban kitudja azoknak hosszu tavon milyen hatasai lesznek.

A Janssen meg annyibol jó hogy elmegyek egyszer és levan tudva.

Mellékhatásokról valakinek van valami tapasztala?

2021. nov. 9. 11:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jelezném, hogyha az utazás miatt kell az egy adagos Janssen akkor attól se remélj sokat. Ausztriában már jelezték, hogy kell belőle egy második is, különben nem fogják elfogadni.
2021. nov. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem kulonoskeppen utazas miatt
2021. nov. 9. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!