Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beadatta már valaki a Johnson...

Beadatta már valaki a Johnson & Johnson vakcinát? Ha igen mik a tapasztalatok? Tényleg vérrögöt okoz?

Figyelt kérdés

2021. jún. 2. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Tényleg okoz vérrögöt, több millió esetből egyszer.
2021. jún. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

A fogamzásgátló is okozhat vérrögöt, mégis nők millió szedik.


A sógorom néhány hete kapott ilyen vakcinát, kicsit fájt utána pár napig a karja, azóta nincs panasza.

2021. jún. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
En tegnap kaptam meg azota nem erzem jol magam. Remelem elmulik lassan
2021. jún. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Jó kérdés mit okoz ez is később.
2021. jún. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
nem mindenki kap tőle vérrögöt. Egy alkoholista ismerősöm beoltatta vele magát ivott előtte is utánna is fejfájáson kívül más baja nem volt.
2021. jún. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 cukikutyus ***** válasza:
5/5,nekem is pont egy alkesz barátom oltatta be magát Janssennel,igaz aznap és másnap nem ivott,de az álmosságon kívül más baja nem lett.
2021. jún. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a Pfizer lefizette az amcsikat, hogy tiltsák ki onnan azt a vakcinát. Itt Magyarországon meg nem oltottak vele sok embert. De akit azzal oltottak egyik sem kapott vérrögöt. Az Astrazeneca sokkal roszabb. Az valóban okoz vérrögöt mert egyik közeli ismerősöm is azt kapott 28 évesen. De amúgy létezik egy olyan gyógyszer, hogy veralvadás gátló azt kéne mindegyik korosztalynak szednie. Azt akkor nem történe ilyen! Csak leírom, hogy én is Johnsont kaptam. És semmi bajom nem volt. Fájt kicsit a karom oszt annyi

19/F

2021. jún. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!