Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kidörzsölődött a belsőcombom...

Kidörzsölődött a belsőcombom mivel kell bekenni?

Figyelt kérdés
A belsőcombom és a here mellet szóval a pont a hajlatban kidörzsölődött. Kb egy gyufásdoboz nagyságú és piros és érzékeny. Bőrfertőtlenítővel lefújtam. De már napok óta nem múlt el. Mivel lehetne bekenni amitől elmúlik?

2021. nov. 9. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Neogranormon.
2021. nov. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hintőpor erre a megoldás.
2021. nov. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mind kettőt kipróbálom.

2021. nov. 9. 16:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Soudocream
2021. nov. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sudocrem, neogranormon, barmilyen babaknak valo popsikrem
2021. nov. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valamilyen hámosító.

De biztos, hogy kidörzsölődött?

Lehet ott gomba is.

Ha az előttem válaszolók (egyébként teljesen hibátlan) javaslatai nem használnak egy héten belül, akkor kezdj el gombára gyanakodni.

2021. nov. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tegnap este fürdés előtt bekentem Betadine-el 5-6 perc múlva letusoltam jól átmostam a sérült területet és a here oldalán is volt piros kidörzsölés (gondolom kidörzsölődés). Kamillás vízzel is kicsit áttisztítottam. Estére meg beszórtam hintőporral. Most reggel megnéztem és szép világos rózsaszínes. Szóval nem olyan piros, érzékeny, nyirkos. És most bekentem Neogranormon-al. Azért voltam kicsit beparázva mert nem akartam, hogy átterjedjen a "főműszerre" is! :)

Azért érdekes mert minden nap fürdök, minden nap cserélek boxert. Gondolom beizzadt és kidörzsölődött.

Köszi a segítséget! :)

(remélem nem lesz baj most már)

2021. nov. 10. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!