Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Varga gyógygombával kinek...

Varga gyógygombával kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés

Csak a személyes tapasztalatokra, véleményekre vagyok kíváncsi azoktól, akik kipróbálták vagy a családtagjuk, ismerősük kipróbálta!


Kérem, ne másoljátok be nekem a linkeket arról, ki hogy bűntette meg Varga Gábort, mert ezeket én is meg tudom találni. Ez nem érdekel, mert a Béres cseppel ugyanez volt a helyzet annak idején és mégis van olyan ember, aki szerint segített neki (pl. a nővérem). Ugyanez a helyzet a homeopátiával, ami pl. nekem segített, de van, akinek nem.


Kizárólag személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi! Segített vagy nem?



2021. nov. 27. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
sima placebo
2021. nov. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem.
2021. nov. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Tipikus csúsztatás a Béres csepp ideráncigálása....


Hol vannak a Varga cuccok tekintetében a kettős vakteszt eredmények...?

SEHOL!

Nem is csináltak még hasonlót sem!

2021. nov. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Csak a személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi!


Ki mire használta és mit? Segített vagy nem?


A sok unatkozó ember megkíméljen!

2021. nov. 27. 11:28
 5/9 anonim ***** válasza:
25%

4: Aha. Tehát akinek pl. nincs személyes tapasztalata a holokausztról, az nem nyilváníthat véleményt...

Vagy aki még nem kóstolt meg bolondgombát, az ne írjon erről negatív véleményt...??


:-D :-D

2021. nov. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Aki nem próbálta ki (vagy a családtagja, ismerőse nem próbálta ki),

NE ÍRJON NEKEM VÉLEMÉNYT, MERT NEM NEKI TETTEM FEL A KÉRDÉST!

2021. nov. 27. 14:02
 7/9 anonim ***** válasza:
42%

6: látod, itt tolonganak a kipróbálók a háttérben, de nem jutnak szóhoz az ellenzők miatt...


Ja, nem. :-DDD

2021. nov. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A barátnőmnek segített. Időnként megduzzadt az arca, az ajkai is vörösre duzzadtak, ami nagy fájdalommal járt. Évekig szenvedett. Az orvosok azt mondták, hogy ez egy autoimmun allergiás tünetekkel járó betegség. Felírtak gyógyszereket, sokfélét, de nem segített semmi.

Végül kipróbálta az egyik gyógygomba készítményt. A Varga gombánál kapott tanácsot, hogy melyiket és hogy szedje. 1-2 hónap múlva megszűntek a tünetek.

Két évig rendszeresen szedte és tünetmentes volt.

Majd ezután abbahagyta. Kb. 3 hét múlva visszatértek a fájdalmas tünetek.

Most újra elkezdte szedni a gyógygombát. Azt mondta, ha élete végéig szedni kell, akkor úgy lesz, mert megéri.

2021. nov. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24%
Hat hét hit, és hat. :)
2021. nov. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!