Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Valaki próbálta a Varga...

Valaki próbálta a Varga gyógygombákat, azon belül is a Gastroanaxot/Gasthonaxot? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Krónikus emésztési problémákra haználnám.

2013. okt. 28. 07:44
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Varga gombák ellen bírósági eljárás folyik, hamarosan nem lehet őket kapni.
2013. okt. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy-hogy? :O
2013. okt. 29. 05:47
 3/6 anonim ***** válasza:
mert kamuszer mint a többi szupergomba. Jó hogy betiltják őket.
2013. okt. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pedig én olvastam róla sikertörténeteket...De kösz, hogy szóltál. Megkérdezhetem, honnan az infó?
2013. okt. 29. 16:23
 5/6 anonim válasza:
43%
Az én tapasztalatom az, hogy jótékony hatással van az egész emésztőrendszerre. Napi 1 kapszulát érdemes kezdetben szedni, mert a méregtelenítés következtében, egypár napig hasmenést okozhat, de ez nem törvényszerű. A szervezet reagálása alapján érdemes beállítani az adagot, ami maximum 3 X 1 legyen. A készítményben a különböző gombák jótékony hatással vannak a gyomor és bélrendszer működésére, és az immunrendszer szabályozása által a hurutos és gyulladásos emésztőrendszeri panaszokra. A kapszulában még található zöld tea kivonat, amely jó méregtelenítő és immunerősítő, valamint kamillatea kivonat, aminek a jótékony hatását senkinek sem kell bemutatni. Egyből csodára nem kell számítani, mivel lassan fejti ki a hatását, de hosszútávú szedése esetén tartós javulást hoz. Az én esetemben napi 1 kapszula szedése mellett a gyógyszerek mennyiségét már csökkenthettem 1,5 hónap után.
2013. nov. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
43%
Napi 2 kapszulát szedek a két nagyobb étkezésnél. Nekem nagyon jót tesz. Hepaplust is szedek mellé, ami articsóka kivonat. A kettő együtt nálam nagyon hatásos. Nem fáj az oldalam, ami szinte folyamatos volt. Én ajánlom neked! Iszom még 2xfél dl Salvus vizet. borzalmas íze van de segít.
2019. ápr. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!