Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mitől aludna édesapám jobban?

Mitől aludna édesapám jobban?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz alvó 1-2 óránként felkel 2 órákat forgolódik, és emiatt sokszor nagyon nem tudja kipihenni magát elvileg anno amikor kivizsgálták azt állapították meg hogy nagyon alacsonyak az alfa hullámai így nehezen tud mélyalvásba kerülni. Sok mindent kipróbáltattam vele különféle gyógynövényeket, melatonint stb de nem vált be szinte semmi. Nem szeretne gyógyszereket szedni ahhoz hogy aludjon, és amúgy sem bizonyultak régen neki hasznosnak a nyugtatók/altatók. Milyen alternatív megoldást lehet találni?

2021. dec. 29. 08:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Elengedték vizsgálati eredménnyel orvosi tanács nélkül?
2021. dec. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tényleg, nem mondtak semmit? Én is voltam alvásdiagnosztikán, nekem segítettek!
2021. dec. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez már nagyon régen volt lehet ennek már 10-20 éve
2021. dec. 29. 09:19
 4/14 anonim ***** válasza:
#3: Akkor el kellene mennie egy rendes helyre! Nem sok értelmét látom a házi kísérletezésnek.
2021. dec. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10-20 éve szenved és nem megy orvoshoz? Atyaisten! Hát nem a gyakorin fogják megoldani a problémáját, hanem az alvásklinikán! De gyógyszerek nélkül valószínűleg nem fog menni! Inkább egész életében szenved, megrövidíti a saját életét ahelyett, hogy bevenné az alvását biztosító gyógyszert? Hát hallod ...
2021. dec. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5 Azt mondta hogy szerinte az nem élet, ha már ahhoz is gyógyszer kell hogy normálisat aludjon. Néhanapján jól kitudja pihenni magát, de átlagban gyerekkora óta nagyon rossz az alvókája. De azt momdta mindenfele volt vele kapott gyógyszert is, de nem segített semmit neki.
2021. dec. 29. 09:35
 7/14 anonim ***** válasza:
Inkább az nem élet, hogy nem alszik! Segíthetne magán és szándékosan nem akar. Erre nincs mit mondani. Elég keményfejű apád lehet. Az orvostudomány is fejlődött 10-20 év alatt új gyógyszerekkel. Hol mindenfele volt vele? Soroltasd fel vele. Van egy csomó alvásklinika, persze fizetős, például ez: [link]
2021. dec. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Koszi szepen utanakerdezek, meg persze megprobalom meggyozni ot rola, csak eleg makacs ilyen teren sajnos.
2021. dec. 29. 09:46
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Én pl. egy alvásterápiás készülékkel alszom, nem gyógyszer, megváltpztatta az életem.
2021. dec. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 yoshimitcu ***** válasza:
32%
Menjen el építőiparba kőműves mellé segédmunkásnak, vagy valami kemény fizikai munkára. Úgy fog aludni mint a tej.
2021. dec. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!