Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Sampon nélküli hajmosás, csak...

Sampon nélküli hajmosás, csak vízzel mindennap. Szerintetek hogy működik?

Figyelt kérdés
Mostanában több helyen látom, hogy a sampon nélküli hajmosás (csak vízzel mosol hajat) és sokkal jobb lesz a hajad, egészségesebb. A zsírosodás pedig 1-2 hét után teljesen eltűnik. Esetleg valaki csinált már ilyet, vagy valakinek van valami tapasztalata erről?

2022. jan. 4. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én nem próbáltam, de a futótársam, aki 50-es férfi, évek óta tiszta vízzel mos csak hajat. Azt viszont minden nap (edzés után lezuhanyzik).

Nem büdös, nem zsíros a haja, mondjuk elég rövid neki. De dús. Normális, ápolt ember benyomását kelti.

Ő azért kezdte ezt, mert minden sampontól, amit kipróbált, hámlott a bőre, korpásodott a haja.

Szóval, elméletben lehetséges, létezik a jelenség. Én is minden kap mosom a hajam, mert edzés után muszáj zuhanyozni, de csak heti 1, nagyon max 2 alkalommal mosom samponnal, amúgy csak bőséges tiszta víz. Normális a hajam (nő vagyok), nem ápolatlan, de az tény, hogy 1.rövid hajam van, 2.azért samponnal megmosva szerintem jobban áll, sima vízzel kicsit lelapul nekem.

2022. jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nemhiszem hogy eltűnik a zsirosodás, ha kosz is van rajta nem biztos hogy lejön csak vízzel. Még nem próbáltam de ha valaki igen akkor én is kiváncsi vagyok rá:)

De amugy próbáld meg hátha és ha nem jó akkor úgy is meg tudod mosni utána

2022. jan. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!