Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha mindennap hajat mosok,...

Ha mindennap hajat mosok, akkor milyen kárt teszek a hajammal? egyik fodrász se mondja meg.. pedig mindegyik mondja,hogy több "kárt" teszek vele...Eddig mindennap mostam,de semmi baja.

Figyelt kérdés

2021. nov. 29. 17:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Túltisztítod, amitől a hajtő gyorsabban fog zsírosodni, de a vége meg száraz lesz. Ezért nem szokták javasolni, de ha kímélő sampont használsz, odafigyelsz a hajad ápolására és nem érzed, hogy neked bármi gondot okozna, akkor végülis lehet. Csak nem ideális.
2021. nov. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem a hajadnak árt, hanem a fejbőrödnek. Minél gyakrabban lemosod róla a természetes faggyúréteget, annál gyorsabban és nagyobb mennyiségben fog újratermelődni, ettől egyre zsírosabb lesz a hajad.
2021. nov. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm nektek a választ, de ha nem bánom,azt hogy mindennap mosom? ápolom a ahjvégeimet is.
2021. nov. 29. 18:17
 4/17 anonim ***** válasza:
65%

Aki naponta mossa, annak már kora délután úgy néz ki a feje, mint heti gyakoriságú, pl. vasárnpi hajmosás esetén péntekre....

ahogy előttem is írták, felgyorsul a zsírtermelődés.

2021. nov. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2021. nov. 29. 19:39
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
Kinyírod a fejbőrödet, szárítja a hajadat
2021. nov. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
+ a hajad vizesen a legsérülékenyebb és a hajszárítás (magas hőfokon, megfelelő módon) sem a legjobb a hajnak.
2021. nov. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem szoktam a hajszárítót használni, se a vasalót.
2021. nov. 29. 21:20
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
Nekem volt időszak az életemben mikor naponta mostam nem volt semmi baja.Most is gyakran mosom,én így érzem jól magam.Szerintem nem káros.Mikor lezárások voltak és nem mehettünk ki,kipróbáltam,hogy hetente mostam.Nem vettem észre különbséget 3 hónap utàn.
2021. nov. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
Mindennap mosom évek óta, nem zsíros. Én így érzem tisztának magam.
2021. nov. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!