Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Tapasztalatok a migrén piercin...

Tapasztalatok a migrén piercingről?

Figyelt kérdés

Sokszor fáj a fejem, nem tudom mióta de egész régóta azt érzem hogy leszakad a fejem.

A nyakam és a tarkom illetve a fejem alja de néha a szemöldök csontom is fáj.

Azt hallottam van ez a piercing és segít.

De láttam hogy nem mindegy hová teszik, minden pont másra jó.

Kérlek normális válaszokat írjatok mert egyre több itt a bunkó.♥️🙏


2022. febr. 9. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy probat meger, ha nem hasznal, akkor lesz egy szep piercinged es csokolom.

En is gondolkozom rajta, de nagyon vegyesek a velemenyek, sokszor volt mar tema kulonbozo facebook-os csoportokban, van, aki eskuszik ra, van, aki nem. A gyogyulas viszont lassu folyamat (mint minden porcos piercingnel) engem igazabol ez tart csak vissza :D

2022. febr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A fejfájás nem egyenlő a migrénnel. Erőször bizonyosodj meg, hogy mi az oka.

Én migrénes vagyok, de sosem fájt a tarkóm meg a fejem alja. A fejem oldala, teteje, plusz a szemem környéke viszont igen. Van, hogy egyik nap elkezdődik az egyik oldalon, 5 nap múlva befejeződik a másikon.

2022. febr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

(2)Változó hol fáj nekem a halántèkom is szokot de a tarkom rendszeresen, de lehet ha össze szedem magam kipróbálom hátha segít.

(1) Igaz, max csak jól néz ki😏😅🙏

2022. febr. 9. 21:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet a gerinceddel is gond. Először menj kivizsgálásra.
2022. febr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Régen azt mondták hogy gyógy úszásra kell menni de nem tudok úszni 😏😅 Van lúdtalpam de amit csináltattam cipőt hát nagyon gyagyi, konkrétan szóltam hogy ez nagyobb de le se szarták, nem tudom hol kéne jó cipőt csináltatni.
2022. febr. 10. 09:28
 6/7 anonim válasza:
Bocsánat, hogy most válaszolok, de hátha még jól jön:) Én kb 1 hónapja szúrattam magamnak és nagyon paráztam, utólag már feleslegesen:) Amikor szúrták kicsit fájt de nem olyan halálosan, aztán amikor berakták az ékszert az kellemetlen volt. Utána eléggé égett kb 2 óráig, majd nem volt semmi extra:) Én naponta 2x kezeltem(valami tisztítóval, meg betadine-nal) kb 3-4 hétig majd szépen lassan egyáltalán nem. Jelenleg egyáltalán nem fáj a pc, a fejem is csak a fronttol szokott fájni, és az se halálos. Ha kell egy pc-s aki kb mindig beválik tudom ajánlani a Barbebitattoo-t:DD
2022. febr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

A migrén piercinget valójában a piercerek régóta szúrják, de a profik daith piercingnek hívják.


A migrén piercingnek migrén vagy stressz csökkentő hatást szoktak tulajdonítani. A hatásuk a “csoda piercingesek” szerint az akupunktúrán alapszik.


A migrén piercing szúrása az egyik legnehezebb feladat egy piercer számára. A tökéletes szúráshoz rengeteg gyakorlás szükséges és a megfelelő technika.


A migrén piercinget nem lehet bemérni, a bemérő eszköz egy bárki által beszerezhető, kínai, csipogó műanyag vacak.


A piercingek nem kerülhetnek bárhová, mivel rengeteg ér fut az emberi testben, és megfelelő mennyiségű szövetnek kell tartania a piercinget. A profi piercerek az egyéni anatómiát figyelembe véve helyezik a testékszert a megfelelő helyre.


Mi is az az akupunktúra? Miért nincs semmi köze hozzá a migrén piercingnek?

Az akupunktúra a megfelelő pontok tűvel való stimulálását jelenti. A pontok tűvel való stimulálása nem azt jelenti, hogy átdöfik tűvel és utána bele helyeznek egy ékszert is, ugyanis ez, az akupunktúra szerint kifejezetten káros és egy ilyen behatástól ezek a pontok elvesztik a hatásosságukat. Nem véletlen, hogy az akupunktőrök által használt “tartós tűt” is kiveszik maximum egy héten belül.



Nincs semmilyen akupunktúrás pont azon a helyen, ahová a migrén piercing kerül.

Az akupunktúra egy orvosilag semmilyen módon nem bizonyított módszer. A hatásossága a placebo elven működik.



Mi a különbség a migrén és daith piercing között?

Semmi különbség nincs a két piercing között. A “migrén piercing” elnevezést azért találták ki, hogy a gyanútlan vendéget lehúzzák egy kis extra pénzzel. Teljesen mindegy, hogy ki csinálja a piercinged, ha erősen hiszel benne, akkor hatásos lehet, de ha profi piercerhez mész, akkor elkerülheted a sürgősségit vagy a hónapokig tartó szenvedést.


Vigyázz a csalókkal, rengetegen élnek abból, hogy migrén/daith és egyéb csoda piercingekkel lehúzzák a gyanútlan vendégeket!

2022. dec. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!