Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Migrénes piercinget csináltato...

Migrénes piercinget csináltatott valaki? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2021. febr. 1. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Mi a csoda az a migrénes piercing?
2021. febr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Hogy milyet? 😅
2021. febr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Lehet, hogy van ilyen gyógymód, csak abból kiindulva, hogy egy évfolyamtársamnak migrénje lett attól, hogy belőtték az orrába a piercinget. Folyamatosan fájt a feje és hányt, és amikor elment dokihoz, az azonnal megkérdezte, hogy nem-e a belövés után kezdődött, mert van valamilyen összefüggés, el lehet találni valamit az orrban, ami ilyet okoz.
2021. febr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Ne tedd, olvastam tapasztalatokat, mind negatív.
2021. febr. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hol olvastál negatív véleményt?
2021. febr. 2. 09:38
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Facebook migrénes oldal.
2021. febr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Nekem van. Daith piercing. Nem a migrén miatt csinaltattam, hanem mert tetszett. Volt migrénem, de csak nagyon ritkán. 2 éve megvan, azóta nincs migrénem. Nem tudom, hogy a piercing miatt nincs-e, de van rá esély. :) ha van kérdésed, írj nyugodtan.
2021. febr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem hallottam ilyenről bár kitudja, mióta fülbevalót szúrattam nem fáj annyira a fogorvos :'D
2021. febr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm mindenkinek :)
2021. febr. 19. 10:20
 10/10 anonim válasza:
76%

Nem tudom, a kérdés még aktuális-e. Én nagyon sokat nyomoztam ez ügyben, mert kamasz iker lányaimnak migrénjük... van? ... volt?...

Én nagyon sok pozitív eredményt hallottam, és beszéltem is három emberrel személyesen, akiknek segített, ez győzött meg.

Hetente többször fájt a fejük, volt, hogy négyszer is. Frontkor főleg.

Három hete készült el, és azóta összesen kettőjüknek háromszor fájt a fejük, az is az első héten. Azóta két hete semmi. Nem akarom elkiabálni, de komolyan egyértelmű a javulás.

2021. nov. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!