Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Étrendkiegészítő ízületre,...

Étrendkiegészítő ízületre, kopásra? Idősebb korúaknak. k

Figyelt kérdés
Tapasztalat.

2022. febr. 18. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Felesleges, de ha ragaszkodsz hozzá kollagén nagyobb dózisban. Láda számra ettem a sok bogyót, semmit nem érnek.
2022. febr. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az egyetlen, ami klinikailag bizonyított hatású, az a chondroitin sulfate hatóanyag, mindegyik másik csak bullshit.


És ne olyat vegyél a patikában/boltban, ami ÉTRENDKIEGÉSZÍTŐ kategóriájú, hanem ami GYÓGYSZER kategóriájú (pl. DONA por vagy kapszula). Ez utóbbiban garantált a hatóanyag minősége és mennyisége, az étrendkiegészítőnél mindez bemondásra megy, a hatóság nem ellenőrzi.

2022. febr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha már ajánlasz valamit légy tájékozott...pl. a Dona glükozamint tartalmaz és nem condroitint!
2022. febr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Zselatin (marha vagy sertés)

meleg vizet hozzáadva egy teáskanálnyihoz, készíthetsz belőle zselét, amivel be kell kenni a térdet, és hagyni rászáradni.

2022. febr. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok, úgy értettem enni is kell belőle, napi egy-két teáskanál, pl. tejeskávéba, kakaóba.
2022. febr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#3-as, bocs, igazad van, eltévesztettem, a glukozaminra gondoltam.

Ettől még igaz, hogy gyógyszernek minősülő készítményt érdemes venni.

#2 voltam.

2022. febr. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A 3/6-nak a Dona por a tévedés ellenére, jó a kopásra,

fájdalomra és megbízható.

2022. febr. 24. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!