Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A Cosmodisc tényleg hatásos a...

A Cosmodisc tényleg hatásos a gerinc és -derékfájdalmakra?

Figyelt kérdés
Aki már használta, azt kérem, írja le tapasztalatait!
2008. dec. 16. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Édesapám használta, de semmi változás.....mit is várnánk egy pár műanyagról egy madzagra fűzve, ez inkább ilyen "placebó" hatás, bemagyarázzák nekünk hogy jó, és mi meg elhisszük, és már attól jobban vagyunk. Lehet hogy segít, lehet hogy nem, embere válogatja.
2008. dec. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az egyik munkatársam használta,azt mondta neki nem jött be mert még jobban fájt atőle a gerince,vszínűleg,mert úgy dörzsöli vagy nemis tudom már mit mondott. De pl a férjének meg bejött,szóval szerintem embere válogatja. De az is lehet,hogy igaza van az előző hszólónak és ez tényleg csak 1 placebo hatás.
2008. dec. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy csak placebó hatás, sőt én is ezt gondolom, de anyukámnak mégis használ. De úgy vagyok vele, hogy akkor használja is, ha még csak az agyában tette is helyre a dolgokat. A legtöbb gyógyszer amúgy így működik, elhiteti a szedőjével, hogy már nincs is baja.


Nektek nem volt még olyan, hogy fájt a fejetek, beszedtétek a gyógyszert és 10 perc múlva már jobban voltatok? Annyi idő alatt fel sem szívódik a tabletta..


Orvostan-hallgató vagyok, mi ezt tanuljuk, a Cosmodisc egy cérnára húzott műanyag valóban, de sokaknak mégis segít, mert minden az agyban dől el!!!

2008. dec. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is,apukámnak is bejött.Mi se hittünk benne,de a fájdalom elmúlt.
2009. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Anyósomnak van, de semmi.
2009. máj. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!