Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi lehet a baj? 18 éves...

Mi lehet a baj? 18 éves vagyok 160 cm és 46 kg. Sok gyümölcsöt eszek és mégis kicsit narancsbőrös vagyok, pedig nem vagyok kövér. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Sportolj és ne a mérleget nézegesd. Lehet egyébként az is, hogy csak beképzeled a narancsbőrt, a 48 kg a 160 cm-hez inkább kicsit kevés, mint sok. Azért mondom, mert én is ilyen magas vagyok és voltam 48 kilós, akkor mondták a barátaim, hogy hízzak kicsit, mert úgy nézek ki, mint egy csonti :)
2010. szept. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sportolj! Láttam én már gebe csajszin is narancsbőrt, ez teljesen alkati kérdés.
2010. szept. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a narancsbőr abszolút alkati kérdés.. nagyon vékony vagy! tudom mert én is az vagyok:( (163 centihez 48 kiló kb) sportolj, fuss, tornázz, biciklizz, és néha masszírozd át a combod/popsid ahol narancsbőröd van, vagy úgy gondolod legalábbis:)
2010. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Mivel a narancsbőr nem csak a túlsúlyos embereken alakul ki. (google-- >narancsbőr olvass utána)És még egy lánynál is nagyon kevés a 160 cm 46 kg :O (18 évesen) sportolj valamit mindenképp!!!
2010. szept. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Te Anorexiás vagy. Gyógymód - jó sok olajos kaja meg hús.
2010. szept. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 20éves lány vagyok szintén vékony 163cm, 45kg.

Nekem is volt narancsbőrőm.Ez sajnos tényleg nem olyan ,hogy a vékonyaknak nem lehet.

A megoldás rá a sport.Járj kondiba(én oda jártam),vagy csak otthon végezz,láb,comb erősitő és fenékformáló gyakorlatokat.Plusszba igyál sok folyadékot(vizet)

2010. szept. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én is ilyen vékony vagyok 161 cm és 49 kg. Nekem pedig csíkjaim vannak és attól sajnos semmiféle módon nem lehet megszabadulni.

És láttam olyat aki vaskosab volt ,sokat fogyott és mégsincs se csík,se narancsbőr. Szerintem ez biztos,hogy testalkat kérdése!!!

2010. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Háát mért nem érted meg hogy biztos hogy ne malkat kérdése!!?? :D Ne idegesíts én csíkokat é snarancsbőrt is láttam vékony és ducibb embereken is nem igaz,de erről annyi cikk van a neten dunát lehetne rekeszteni.Írd be a kib*szott google-ba
2010. szept. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a narancsbőr a méreglerakódás miatt van.

Az annak a jele .Méregtelenits,Izzadj -sportolj stb

2010. szept. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!