Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet annak valami következmén...

Lehet annak valami következménye ha sok gyümölcsöt/zöldséget eszek és kevés szénhidrátot?

Figyelt kérdés

Nem szoktam enni se kenyeret se burgonyát, se rizst. Ebédre mindig húst eszek vagy zöldkörettel vagy valamilyen salátával, ha utána még éhes vagyok akkor megeszek egy kakaós csigát Viszont rengeteg gyümölcsöt eszek. Minden nap minimum 3 fajta gyümölcsöt eszem.(szilva/banán/alma/narancs/körte/barack/cseresznye/ananász) Amióta ezt csinálom helyrejött az emésztésem. Meddig folytathatom még ezt? Lehetnek valamilyen káros hatásai?

(Még mellette szedek vitaminkészítményeket)


2011. nov. 9. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Az jó ha sok zöldséget, gyümölcsöt fogyasztasz, mellete nem hiszem, hogy kellenek a vitaminok, viszont nem lehet szénhidrát nélkül hosszú ideig folytatni, mert krónikus fáradtság fog kialakulni nálad.
2011. nov. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy az reggelinél fogyasztok szénhidrátot. A reggeleim általában valamilyen gabonapehely (zabpehely kukoricapehely nestlé) de ez után is eszem gyümölcsöt, vagy belekeverem.
2011. nov. 9. 18:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
a gyümölcs is szénhidrát (cukor)...
2011. nov. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan mi bajod lenne tőle?

De azért eszel bőven szénhidrátot, mint ahogy előttem is írták.

2011. nov. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!