Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Cickafark teát, vagy bármilyen...

Cickafark teát, vagy bármilyen más gyógyteát lefőzve lehet tárolni? Vagy csak frissen leforrázva, elkészítve hatásos?

Figyelt kérdés
2008. dec. 17. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi 1 napnál tovább nem tartjuk meg, még hűtőben sem. 1 nap után minden ilyent kiöntünk, ha nem fogyott el, egyébként nem készítünk sokat.
2008. dec. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Csak frissen főzve fejti ki az igazi hatását.a leghatékonyabb abban az esetben ha 7 napig iszod naponta 3x2,5 dl.jó egészséget kivánok.
2008. dec. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha inni szeretnéd, mindenképp frissen készítsd el, ha ülőfürdőhöz szeretnéd felhasználni (konkrétan a cickafark teát), még ha jól tudom max. 3 napig jó (természetesen egyszeri használatra), viszont szerintem akkor már nem olyan finom az illata, nem túl bizalomgerjesztő. Maria Treben könyvében szerepel olyan is, hogy újrahasználni is lehet, de szerintem inkább ne. Ha nagy mennyiségű tea fogyasztását ajánlják (ivásra), általában el lehet készíteni a teljes napi adagot és arra "rá lehet járni" a nap folyamán, de nem mindegyiknél.
2008. dec. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2008. dec. 21. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!