Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ha vízér van a házunkban,...

Tot Beáta kérdése:

Ha vízér van a házunkban, kinél lehet érdeklődni, ki méretni és mennyiért? Amióta az ágyam a mostani helyén van 2. db. Endometriozisom lett, a párom pedig 180 fokot fordul éjszaka és egy növény sem marad életben a szobámban. Lehet a vízér az oka?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi van??
2010. szept. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet méretni, nekünk le is lett "védve", így nem okoz káros sugárzást.
2010. szept. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mit nem értesz? endometriozis = jóindulatú daganat.

Vagy nem tudom mire értetted.....

2010. szept. 17. 12:34
 4/10 anonim ***** válasza:
2010. szept. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Azt hiszem igazad lehet, csak próbálok rájönni mi lehet a probléma, de lehet hogy a 130 éves házunk az oka.

5 hetes terhes vagyok és lehet hogy csak egyszerűen féltem a babát. Azért köszi a válaszokat mindenképp hasznosak voltak.

2010. szept. 17. 12:50
 6/10 anonim ***** válasza:

Sokan hisznek ebben, apósomék is. Kimérették a házat , amit ugye ezzel a csodapálcával csináltak. Átrakták az ágyat és húú de jó meg minden, a múlt héten anyósom majdnem lebénult alvás közben, mert az egyik csigolya elnyomott egy ideget.

Folyton fáj a feje.

Szerintem ez egy nagy marhaság.

Igaz vannak olyan helyek, ahol egyszerűen az ember rosszul érzi magát valamiért, de szerintem ez nem a vízérek miatt van.

2010. szept. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha itt kérdezel, szakszerű választ kaphatsz:

[link]

[link]

2010. szept. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A tudományos alapját én nem vitatom, ezt a fejesekre hagyom, de az biztos, ha valaki hisz valamiben, akkor az gyógyít, az hatásos. Én is kimérettem az ágyamat, átraktuk a megjelölt helyre és azóta az egész éjszakát átalszom, szinte forgolódás nélkül és reggel pihenten ébredek. Lehet a hit miatt, lehet, hogy tudományos magyarázat van erre. Ez az ország, azért tart itt ahol ,mert senki nem hisz semmiben, mindenki szkeptikus, rosszindulatú ....
2010. okt. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is kimérettem, hol legyen az ágyam, mert egy természetgyógyász azt mondta, vízér felett fekszem. Aztán átrendeztük az egész szobát, akkor sem lett jobb semmi. Ugyanúgy rosszul alszom, fáradt vagyok...stb.
2011. márc. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, és az a legnagyobb poén az egészben, hogy kérdeztem egy helyet, ogy ott jó lesz-e az ágyam. Erre ki se mérte a pasi, egyszerre azt mondta, hogy persze, jó. -.-' Honnan tudta, hogy ott nincs vízér? Hülyeség az egész.
2011. márc. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!