Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Sűrgös! Kijött a herpeszem és...

Sűrgös! Kijött a herpeszem és olvastam hogy jó rá az aloe vera növény! Hát én vágtam le belőle! És azt nem tudom hogy ami jön ki belőle cucc azt kenjem rá? Vagy?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, azt kell rákenni. De gyorsabban attól sem fog elmúlni.
2011. márc. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az aloe verának gyulladás csökkentő hatása van. Ne a levét kend rá, vágj le a levele végéből egy darabkát, és azt vágd ketté. Tehát két félre, és úgy tedd a herpeszre, hogy a belsejével érintkezzen, míg a külsejét le tudod ragasztani egy sebtapasszal. A fiatal aloe vera növényeknek nincs vagy csak nagyon kicsi a hatásuk, minél idősebb, öregebb növénnyel kell próbálkozni.
2011. márc. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most kérdeztem nővérem ő is azt mondta hogy a levét rakjam rá és ragasszam le sebtapasszal!Hát kipróbáltam!:) Késöbb majd a másik módszert is!Köszi válaszolók!
2011. márc. 5. 15:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél Aloe Lips-et.Leghatékonyabb herpesznél.Ajakír,1 nap alatt elmúlik a herpeszed.
2011. márc. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!