Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan lehet az aranyeret...

Hogyan lehet az aranyeret házilag meggyógyítani, illetve megelőzni?

Figyelt kérdés
Nem olyan válaszokat várok, hogy hogyan lehet kezelni, hanem olyanokat, hogy hogyan lehet 100%-osan meggyógyítani.
2010. szept. 17. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Szappankúp!!! Nem viccelek, a legjobb a natúr mosószappan (nem vanish), ha nincs akkor a rendes szappan is megfelel. Kúpot faragsz belőle, és fürdés után, mint a normál kópot, felhelyezed. Kellemetlen, mert csíp, de a leghatásosabb módszer. Lehet, hogy nem múlik el elsőre, de akkor addig kúpozzál, míg teljesen meggyógyul.

Nem mondom, hogy nekem teljesen meggyógyította, de 1-2 évenként jön csak elő, akkor sem vészes, mert az első előjelnél kúpozok, és akkoe elég az az 1. Másnapra elmúlik.

2010. szept. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz ötlet lenne, ha timsóval kenegetném? Vagy csak az lenne a kellemetlen velejárója, hogy egy ideig csípne? (Ez az ötlet onnan jött elő, hogy a sebeket a timsó nagyon gyorsan elmulasztja)
2010. szept. 17. 15:36
 3/10 anonim ***** válasza:

15:24


háát eléggé bizarr, de ha neked bevállt:)

milyen erősségű az aranyered?kis-közees-vagy ultrabrutál?

első 2 esetben még csakcsak használ a kúp,de utolsónál kizárt.

igaz a műtét sem megoldás, mert nagy százalékban kiujul.

kérdésedre válaszolva, 100%osan nem gyógyul meg soha, max nem jönnek ki a tünetek gyakran.kordában lehet tartani helyes étkezéssel,mozgással, sporttal,az ülő életmód nem kifejezetten kedvez neki...

figyelj oda magadra,nehogy súlyosabbá váljon.

2010. szept. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Közepesnek gondolom, mert sajnos nagydolgozáskor elég nagynak érzem amikor kificcen.
2010. szept. 17. 16:24
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem, még nem próbáltam a timsót.
2010. szept. 17. 16:25
 6/10 anonim ***** válasza:
A timsót ne próbáld ki! A szappanos vagyok. Nekem elég brutál volt az első alkalommal. 350 km-t vezettem a rokonokhoz, azt sem tudtam, hogy aranyerem van, csak nagyon fájt a fenekem. Fürdésnél kb. fél kisujj nagyságú izé volt kinn. A nagymamám ajánlotta a szappankúpot, reggelre visszahúzódott, tudtam ülni rendesen. Még 2x szappanoztam, és jöttünk vissza, semmi bajom nem volt. A két szülés után volt még enyhe tünettel, tehát pici duzzanat, érzékenység, akkor elég volt 1-1 szappankúp. Most már csak ha nehezet emelek, vagy szintén sokáig vezetek, akkor érzem, de tényleg elég 1 kezelés, és ritkán fordul elő. A timsó meg baromira csípne. Tény, hogy gyógyítja a sebeket, de fájdalmas. A szappan is csíp, de nem szörnyen, elviselhető a kellemetlensége.
2010. szept. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. szept. 17. 19:22
 8/10 A kérdező kommentje:

Szappanos embertől még egy kérdés:

Mekkora legyen annak a kúpnak az átmérője? 1 cm vagy kisebb?

2010. szept. 17. 22:33
 9/10 anonim ***** válasza:
A nagyim sótlan disznózsírra esküszik. Nekem a farkasalmatea vált be. Ülőfürdőzhetsz benne. Nekem nem volt időm rá: vattára tettem olyan melegen, ahogy bírtam.
2010. szept. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És ezt a szappankúpot meddig tartod bent? Mert engem rohadtul csíp és olyan majd be kakilok érzésem van közben.
2011. febr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!