Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Korpás, sebes fejbőr ellen...

Korpás, sebes fejbőr ellen mit lehet tenni házilag?

Figyelt kérdés

Mindig is büszke voltam arra, hogy szép, egészséges és erős hajam volt. De most hirtelen elkezdett korpásodni, és sebek keletkeztek rajta. Arra gondoltam talán száraz a fejbőröm, de hetente mézes pakolást alkalmazok nála.

Milyen házi praktikákat ajánlottok, hogy ne kelljen rögtön méreg drága samponokat vennem?


2011. okt. 7. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
menj el a patikába és vegyél ott sampont. a mézzel csak eteted a gombákat amitől korpás a hajad.és most már sebes is a bőröd.
2011. okt. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát eddig semmi baja sem volt a méztől, mindig alaposan kimostam a hajamból, de azért köszönöm a választ.
2011. okt. 7. 21:22
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Mivel gondolom előtte nem volt gombád. de most van és améztől jól is érzik magukat
2011. okt. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 homo ludensz ***** válasza:
Használj bedörzsölésre DERMOVATE-oldatot nekem mindig segített. Igaz kicsit csíp de mégis jobb mint állandóan vakarni a fejem mert tűrhetetlenül viszket.
2011. okt. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vigyel fel a nedves samponos hajadra szoda bi karbonat. Ovatosan dörzsöld bele, majd egy kis idö mulva vigyel fel ecetet. Aztan sem gomba sem korpa. Aztan öblitès
2011. okt. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Diddlinc válasza:
Hajmosashoz hasznalj igazi hazi mososzappant, mar egy het alatt erezni fogod a kulonbseget, es ha heti legalabb 3x mosol hajat 2 het alatt teljessen bucsut is inthetsz a problemadnak.Sajat tapasztalat es a barataimnak is bevalt.
2013. szept. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!