Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Nagyon leégett a vállam mit...

Nagyon leégett a vállam mit tudok tenni hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
2 nappal ezelőtt nagyon durván leégett a vállam, vörös és egyre jobban fáj. Könnyen leégős típus vagyok de ált. pár nap alatt elmúlik és elkezd lehámlani a bőröm. Viszont most nem és egyre jobban fáj, már felemelni is fáj a karom és a ruha is nagyon irritálja. Mindent kipróbáltam már, tettem rá aloe verát, krémeket, panthenolt.. szerintetek mit lehetne csinálni hogy elmúljon? <3

2022. jún. 14. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha holnapra is ennyire fáj, vagy súlyosbodik, akkor irány az orvos. Égési sérülés ez is, amit az orvos jobban le tud kezelni. Illetve be is gyulladhatott.
2022. jún. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kb ezeket a krémeket tudod használni amit felsoroltál, valamint nedves ruhát teríthetsz rá a hűtés érdekében, de az közvetlen az égés után a leghatékonyabb. Ha tényleg nagyob leégett akkor érdemes lehet felhívni a háziorvost vagy gyógyszertárban is érdeklődni.
2022. jún. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki tudja, de napégés is lehet másodfokú, ami már orvosi kezelést igényel gyakran és be is gyulladhatnak a szövetek. Ha nem javul holnapra, szerintem mindenképp keress fel egy orvost.
2022. jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!