Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kek skorpio meregalapu gyogysz...

Kek skorpio meregalapu gyogyszert be lehet itthon szerezni ?

Figyelt kérdés
Kubaban hasznaljak. Csak ott honos. Bizonyos rakfajtak ellen allitolag hatasos. Izraelben a sarga skorpio mergevel kiserleteznek, de nem kaphato. Barmi velemeny, otlet?

2022. jún. 22. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy kamu lehet, urbanus legenda...


Persze, rákellenes...

Gondolom, csilliókért lehet venni - reménytelen embereknek szánják, akik az utolsó szalmaszálba is belekapaszkodnak...


Lelketlen kufárok.

2022. jún. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

most olvasom... ráadásul homeopátiás készítmény....


100% FAKE!

2022. jún. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Allitolag az a homeopatias amit a helyiek vasarolhatnak fillerekert. Van komolyabb is csak nyugati valutaert. Nem sok infot talaltam rola. Guantanamoban el csak ez a scorpio azul. Tenyleg csodaszep szine van. Valami orosz rejtett oldalon keresztul hozza lehetett jutni, most persze ezek nem mukodnek. Ha talalsz rola valamit, kerlek irj!
2022. jún. 22. 11:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3: tényleg nem fogod fel, hogy kamu?
2022. jún. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Deeeeee Kedves 4-es ! Hidd el mukodik az agyam. Kozben arra gondolok hatha megis? Lehet, hogy ez lesz az attores? Cuba gyogyszeripara eleg fejlett. Eltem ott 3 evet. Akkor meg ez a kek skorpio nem volt felkapva.
2022. jún. 22. 13:13
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Alakul a flexi sztori? :-D


Ha ott éltél, akkor miért nem az ottani ismerőseiden keresztül próbálod beszerezni?

2022. jún. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Probalom. A 90-es evekben eltem ott. Nincs mar sok aktiv kapcsolatom. Amit eddig megtudtam,publikus az a homeopatias cucc, ami nem sokat er. Tanulmanyt nem nagyon talaltam. Mondjuk nem erheto el minden oldal. Engem az erdekel, hogy esetleg tenyleg hasznalta-e valaki?
2022. jún. 22. 13:44
 8/9 anonim ***** válasza:
A fejlett gyógyszeripar termékeit csak rejtett orosz oldalakon keresztül lehet beszerezni? Érdekes.
2022. jún. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Gondolom valami kaloz ertekesito. Nem tudok rola semmit, csak amit pletykakent hallottam.
2022. jún. 24. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!